CHANEL peňaženka
CHANEL peňaženka
Do aukcie venoval(a): Julia Tanner
Originálna cena produktu: 1000
Vydražená cena
420.00 EUR
Koniec aukcie: 10.12.2020 20:30
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: CHANEL peňaženka
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: čierna

 

Rozmery: 10,5 × 19,4 × 3 cm

 

Materiál: zrnitá teľacia „caviar“ koža

 

Detail pre fajnšmekerky:

Čo povedať o najslávnejšej značke sveta, čo by ste ešte nevedeli? Možno že božská Coco vzišla z veľmi chudobných pomerov. Jej matka zomrela ako 33-ročná, Coco aj so súrodencami skončili v sirotincoch a potom ako mladé dievča začala pracovať ako šička vo firme na výrobu nohavičiek a detských výbavičiek. Paradox, že takto sa začal príbeh módnej značky, ktorá je taká drahá, že dostávame závrat, keď si pozeráme jej ceny:-) Možno na Chanel kabelku tak skoro nenasporíte, ale budeme vám držať palce, aby ste si pre seba ulovili túto peňaženku. Myslíme si, že je to najelegantnejšia verzia peňaženky pre každú ženu, ktorá nikdy neomrzí a je úžasným darčekom.

 

Stav: 90%. Peňaženka ktorá musela byť veľmi málo využívaná, bez chybičky. Žiadne ošúchané miesta na koži, jedným slovom nádherná. Bez krabičky, ale v dustbagu.

 

Do aukcie venovala:

julia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Julia Tanner

Jedna z veľmi mála žien, ktoré podnikajú v oblasti vlastnej kryptomeny- Platon. Veľká milovníčka módy a ultra luxusných vychytávok, po ktorých všetky túžime. Keďže sa pravidelne venuje charite, podporila krásnymi vecami aj náš Eva Charity Bazaar.