GREG & RICH diamantový náhrdelník
GREG & RICH diamantový náhrdelník
Do aukcie venoval(a): Greg & Rich
Originálna cena produktu: 535
Vydražená cena
447.00 EUR
Koniec aukcie: 14.12.2020 20:26
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: GREG & RICH diamantový náhrdelník
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: ružové zlato, 2 čierne, 1 biely diamant

 

Rozmery: dĺžka náhrdelník 40,5 - 43,5 cm, medailónik má priemer 13 mm

 

Materiál: 14 karátové zlato, diamanty s briliantovým výbrusom

 

Detail pre fajnšmekerky:

Toto nie je obyčajný náhrdelník! Toto bude váš talizman s odkazom na vašich najdrahších. Skrátka veľmi osobný šperk, jediný svojho druhu. Jemná, no kvalitná retiazka zo žltého zlata je zakončená červeným koralom. Ten je nielen rafinovaným akcentom ale podľa starej tradície chráni nositeľku pred negatívnou energiou. Trom diamantom dajte symboliku vy – gravírovanie je súčasťou vydraženého šperku. Bude to meno, iniciály, dátum, alebo kód, ktorému rozumiete len vy?  To všetko tak, aby ste ho stihli dostať, alebo darovať do Vianoc! V prípade, že medailónik dražíte ako darček, zašleme ho so špeciálnou kartičkou (kuk do galérie) na adresu ktorú uvediete.

 

Stav: 100%. Novučičký náhrdelník v luxusnom balení, drevená krabička, hodvábny papier,  môže ísť rovno pod stromček.

 

Do aukcie venovali:

Iveta a Ivana Greg Richweb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Greg & Rich

Iveta Antalová a Ivana Olexová, spriaznené duše, kamarátky, mamy, a rozhodli oživiť tradíciu starožitných strieborných hrkálok pre deti. A bol to taký úspech, že nasledovali šperky, ktoré majú dušu a dnes sú Greg & Rich synonymom dizajnových personalizovaných šperkov. Našli si cestu aj do nášho Eva Charity Bazaaru, pretože krásu a pomoc vnímame rovnako.