O NAŠOM PROJEKTE

Sú v prvej línii a prežívajú najťažšie chvíle nekonečnej pandémie. S nasadením svojich životov zachraňujú tie naše. Jedinečná charitatívna dražba prichádza podporiť zdravotníkov, záchranárov a nemocnice na znak našej vďaky. Každý z nás môže pomôcť!

 

Móda, krása, láska, pomoc – toto všetko v sebe spája unikátna online dražba luxusných kúskov Eva Charity Bazaar. Špeciálna edícia 96 hodín pre zdravotníkov štartuje už v pondelok 11.januára. Stačí klik na www.evacharitybazaar.sk, kde sa za pár sekúnd zaregistrujete a môžete zabojovať o jeden z 22 luxusných kúskov, ktoré sa budú dražiť za zlomok svojej skutočnej ceny. Kabelky, oblečenie, doplnky exkluzívna kozmetika, všetko od 1 eura a značky po ktorých túži každá žena, Dior, Gucci, Louis Vuitton a ďalšie.

Vydražené peniažky poputujú na dôležité veci, ktoré zachraňujú život, ale aj malé radosti, aby sme zdravotníkov potešili pri ich nesmierne náročnej a vyčerpávajúcej práci:

4 ks záložné zdroje napätia pre nemocnicu v Bardejove a kliniku infektológie na bratislavských Kramároch. Sú nevyhnutné na zaistenie podávania vysoko prietokového kyslíka počas transportu pacientov. Prístroj na jeho podávanie je štandardne napájaný zo siete, preto napojeného pacienta nie je možné transportovať na vyšetrenie, resp. medzi oddeleniami.

Laptop kvôli videokonferenciám k liečbe a čistička vzduchu pre nemocnicu v Nitre.

2 televízory a písací stôl pre nemocnicu v Topoľčanoch

Vlhčené utierky a kozmetika pre nemocnicu v Košiciach

Kávovary, kávička, čokolády a iné životabudiče pre Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby SR v Bratislave, kde zvoní telefón 24 hodín denne.

 

EVA LOVES fashion #evahriesnedobra

EVA - Hriešne dobrá

 

AKO TO FUNGUJE?

Každý z darcov, ktorý nám do aukcie venuje svoje luxusné fashion kúsky, môže transparentne sledovať, za koľko sa vydražili. Rovnako každý, kto si svoj vysnívaný kúsok vydraží, si ho môže užiť s pocitom, že pomohol deťom a daroval aj kúsok svojho srdca. V rokoch 2017 a 2018 sme podporili výťažkom z dražby nadáciu SRDCE PRE DETI. V roku 2019 sme odovzdali prostredníctvom Nadácie MARKÍZA 20.000 Eur piatim rodinám, ktoré sa ocitli v núdzi. V roku 2020 sme vydražili rúška od Slovenských dizajnérov a pomohli tak združeniu Kto pomôže Slovensku, v dražbe umenia sme vyzbierali viac ako 2.533 Eur v prospech POMOC NEMOCNICI. V rámci májového EVA CHARITY BAZAAR sme vyzbierali 17.728 Eur,  ktoré sme odovzali šiestim azylovým domom a krízovým centrám.

EVA CHARITY BAZAAR CHRISTMAS EDITION priniesol výťažok 25.993 Eur, ktoré sme rozdelili šiestim bezpečným ženským azylovým domom a krízovým centrám: Centru Slniečko v Nitre, Kotva v Banskej Bystrici, Luna v Trenčíne, Áno pre život v Rajeckých Tepliciach, Jozefínum v Dolnej Krupej a Únii žien Slovenska v Rimavskej Sobote.

 

Spolu sme tak doteraz vyzbierali 100.166 EUR. Je to parádna suma, ďakujeme!