Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ups! Smutnotrápne spomienky na stratu panenstva

Ups! Smutnotrápne spomienky na stratu panenstva
Prvý sex je nezabudnuteľný, no nie vždy v dobrom.

Že by ste na to najradšej zabudli? Ani náhodou! Sú z toho šialené spomienky na celý život :-)

Uznávame, sexuálne životy, ktoré poznáme z rozprávania, môžu byť viac i menej divoké, ale jedno je isté. Každá priemerne skúsená žena si odžila v posteli svoju dávku srandy, prekvapení a vzrušenia. Niekedy s hrôzostrašným podtónom, inokedy to má skôr náučný charakter, meníme sa aj my, lebo veľa o svojom tele vieme, a teda očakávame, menia sa aj muži, odchovanci na novodobej vlne porna.

 

Samozrejme, že priemerný sexuálny život musí obsahovať aj povinné jazdy typu padla som z postele, dostala som nečakane menštruáciu, pristihli nás rodičia (kamarát, deti...). Poznáme aj niekoľko úsmevných spomienok, keď ženy aj muži počas orálneho sexu zaspali... A tiež nejaké nevhodne načasované vracanie a iné tráviace efekty sa pritrafia. 

 

Čitateľka Aďa si spomína takto: „Väčší trapas ako prvý sex som už v posteli, chvalabohu, nikdy nezažila. Ja som bola totálne vydesená, že čo bude, pričom môj vtedajší frajer tvrdil, že nech sa nebojím, lebo že on už mal dve baby.

S prvým sexom asi nikto nie je spokojný.

No pravdaže. Keď prišlo na vec, mordovali sa s kondómom, ktorý im nešiel narolovať ani zrolovať, a pomaly ich chytala panika. Tak borca, ako aj pannu Aďu. „On mal vyvrcholenie na krajíčku, takže zakaždým, keď som sa mu ho čo i len dotkla, zatínal zuby, aby sa neurobil... Groteska! Vtedy mi došlo, že je presne taký neskúsený ako ja, tak sme asi po dvadsiatich minútach funenia a dohadovania skúsili prienik v polohe misionár, no ani náhodou!!! Dodnes tomu celkom nerozumiem, ale nedokázali sme trafiť tam, kam bolo treba, strkal ho stále vedľa, ja som bola roztrasená, s nervami v kýbli, po hodine sme to zabalili. A vrátili sa k technikám, ktoré nám išli.“ Milé.

 

Aj spomienka spriaznene čitateľky Zakázaných strán Zuzky je z kategórie nesmelých začiatkov: „Najviac, čím som bola kedy v posteli šokovaná, neboli penisy, praktiky, blbé nápady a podobne, ale fakt, že som strašne mokrá!!! Vtedy ešte nebol Google, aby som zistila, či je to normálne, a koho sa to človek spýta? Kým som pochopila, že to tak má byť, mala som po dvadsiatke.

 

 

Čítajte viac o téme » Sex, Výroky o sexe, Vzťahy a sex, Milovanie, Zakázané strany, Zakázané stránky, Sexuálna fantázia

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Slávne milenky mileniek
História najstaršieho remesla
Je manželstvo pre slovenských mužov lákavé?
Kde na to chodia?! Najlepší milenci pod slnkom sa riadia týmito babskými...
IBA PRE DOSPELÝCH: 3 erotické hry, s ktorými presexujete celý deň!
Video z Evy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×