Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Ups! Smutnotrápne spomienky na stratu panenstva

Ups! Smutnotrápne spomienky na stratu panenstva
Prvý sex je nezabudnuteľný, no nie vždy v dobrom.

Že by ste na to najradšej zabudli? Ani náhodou! Sú z toho šialené spomienky na celý život :-)

Uznávame, sexuálne životy, ktoré poznáme z rozprávania, môžu byť viac i menej divoké, ale jedno je isté. Každá priemerne skúsená žena si odžila v posteli svoju dávku srandy, prekvapení a vzrušenia. Niekedy s hrôzostrašným podtónom, inokedy to má skôr náučný charakter, meníme sa aj my, lebo veľa o svojom tele vieme, a teda očakávame, menia sa aj muži, odchovanci na novodobej vlne porna.

 

Samozrejme, že priemerný sexuálny život musí obsahovať aj povinné jazdy typu padla som z postele, dostala som nečakane menštruáciu, pristihli nás rodičia (kamarát, deti...). Poznáme aj niekoľko úsmevných spomienok, keď ženy aj muži počas orálneho sexu zaspali... A tiež nejaké nevhodne načasované vracanie a iné tráviace efekty sa pritrafia. 

 

Čitateľka Aďa si spomína takto: „Väčší trapas ako prvý sex som už v posteli, chvalabohu, nikdy nezažila. Ja som bola totálne vydesená, že čo bude, pričom môj vtedajší frajer tvrdil, že nech sa nebojím, lebo že on už mal dve baby.

S prvým sexom asi nikto nie je spokojný.

No pravdaže. Keď prišlo na vec, mordovali sa s kondómom, ktorý im nešiel narolovať ani zrolovať, a pomaly ich chytala panika. Tak borca, ako aj pannu Aďu. „On mal vyvrcholenie na krajíčku, takže zakaždým, keď som sa mu ho čo i len dotkla, zatínal zuby, aby sa neurobil... Groteska! Vtedy mi došlo, že je presne taký neskúsený ako ja, tak sme asi po dvadsiatich minútach funenia a dohadovania skúsili prienik v polohe misionár, no ani náhodou!!! Dodnes tomu celkom nerozumiem, ale nedokázali sme trafiť tam, kam bolo treba, strkal ho stále vedľa, ja som bola roztrasená, s nervami v kýbli, po hodine sme to zabalili. A vrátili sa k technikám, ktoré nám išli.“ Milé.

 

Aj spomienka spriaznene čitateľky Zakázaných strán Zuzky je z kategórie nesmelých začiatkov: „Najviac, čím som bola kedy v posteli šokovaná, neboli penisy, praktiky, blbé nápady a podobne, ale fakt, že som strašne mokrá!!! Vtedy ešte nebol Google, aby som zistila, či je to normálne, a koho sa to človek spýta? Kým som pochopila, že to tak má byť, mala som po dvadsiatke.

 

 

Čítajte viac o téme » Sex, Výroky o sexe, Vzťahy a sex, Milovanie, Zakázané strany, Zakázané stránky, Sexuálna fantázia

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Slávne milenky mileniek
História najstaršieho remesla
Je manželstvo pre slovenských mužov lákavé?
Čitateľky Evy, ktoré zažili tvrdší sex: Tie zážitky sme museli poriadne...
Rýchlo a zbesilo: Najobľúbenejšie miesta pre dokonalú rýchlovku
Video z Evy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×