Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Padlá hviezda Misha Barton: Sláva z nej spravila trosku!

Padlá hviezda Misha Barton: Sláva z nej spravila trosku!
Povestný klinec do rakvy prišiel v roku 2007, keď pre ňu scenáristi nachystali v seriáli O.C. California tragický koniec.

Po tom, čo jej postava v úspešnom seriáli dostala padáka, z herečky sa stala spustnutá ľudská troska. Šepká sa o jej veľkolepom návrate, má ešte šancu?

Úprimne, Mischa Barton nikdy taká tá poriadna, globálna a davovú psychózu vyvolávajúca superhviezda nebola, no mala na to tie najlepšie predpoklady. Hrať vo filmoch začala ešte ako malé dieťa, a pokiaľ máte dobrý pozorovací talent, mohli ste ju na asi 40 sekúnd zazrieť aj v takom trháku, akým bola romantická komédia Notting Hill. O čosi dlhšie sa na scéne zdržala v duchárskom trileri Šiesty zmysel, kde skutočne autenticky stvárnila mŕtve dievčatko, dožadujúce sa pomoci od vystrašeného hlavného predstaviteľa v podaní Haleyho Joela Osmenta.

Nasledovali úlohy v prevažne tínedžerských filmoch, ktoré síce nestoja za spomenutie, no dôležité je, že si ju v nich všimli producenti seriálu O.C. California a obsadili ju do jednej z hlavných úloh.

Od čias Beverly Hills 902 10 sa neobjavil program, ktorý by mladých Američanov pobláznil viac, a Mischa Barton alias problémy priťahujúca Marissa Cooper bola jednoznačne najväčším ťahákom. Celá sláva trvala štyri roky a z krásnej mladej herečky sa stávala čoraz väčšia hviezda. Módni návrhári sa o ňu trhali, americkí pubescenti si tiež prišli na svoje, a čuduj sa svete, nesympatická nebola ani ženám.

Bohužiaľ, úmerne so stúpajúcou popularitou začalo stúpať množstvo preflámovaných nocí a alkoholu v jej krvi. Nasledovalo hollywoodskymi celebritami také obľúbené zatknutie za šoférovanie pod vplyvom omamnej látky a v tomto prípade aj za chýbajúci vodičák, ktorý si sladká Mischa zabudla niekde doma v skrini. Povestný klinec do rakvy prišiel v roku 2007, keď pre ňu scenáristi nachystali v seriáli O.C. California tragický koniec. Dosiaľ sa nevie, či bolo jej vlastným rozhodnutím opustiť ho, alebo sa tak rozhodli tvorcovia, v každom prípade to bol veľmi zlý krok pre obe strany.

943969:gallery:true:true:true

Mischa si odvtedy herecky „vrzla“ iba symbolicky a samotná show po jej odchode zaznamenala zdrvujúci pokles sledovanosti. Ďalšie kopačky od života prišli v podobe náhleho zrušenia seriálu The Beautiful Life, ktorý produkoval Ashton Kutcher a Mischa v ňom stvárňovala supermodelku so záhadnou minulosťou.

Kedysi neuveriteľne krásna a štíhla herečka odvtedy navštevuje jednu liečebňu za druhou, no darí sa jej akurát priberať, opúchať a vyzerať spustnutejšie a spustnutejšie. V kuloároch sa čosi šušká o jej návrate do seriálu, ktorý z nej urobil hviezdu, no podmienkou je, aby sa dala dokopy fyzicky aj psychicky. A to bude vzhľadom na neutešený stav, v akom sa momentálne nachádza, zrejme riadna makačka.

Čítajte viac o téme » Celebritné vzťahy , Červený koberec, Krásne róby celebrít, Ľudia
NEPREHLIADNITE
Nahradia fotoaparáty mobily? Uznávaný fotograf sa súčasnej...
Tieto celebrity DNES oslavujú NARODENINY: Kedy tak...
Antonio Banderas zverejnil emotívnu fotku s Dakotou...
Kardashianky sa hádajú pre šaty: TOTO si neoblečieš!...
48-ročná Sklenaříková rozžiarila kampaň kozmetickej značky:...
Focus Media
Video z Evy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×