Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Osudoví muži Svarinskej: Na toho pravého nečaká!

Osudoví muži  Svarinskej: Na toho pravého nečaká!
Kristína Svarinská na toho pravého nečaká, vie, že príde.

"Pre mňa je najdôležitejší očný kontakt. Keď je to v očiach, tak je to všade. Páči sa mi, keď muž vstúpi do priestoru, existuje, žiari a je," hovorí mladá herečka.

Vieš o tom, že aj keď máš, koľko máš, vyzeráš na 17?

Na 15! Je to krásne a vidím to tak, že vekom to ocením ešte viac. Som zmierená s tým, že keď budem mať 40, tak mi 20-roční budú objednávať drinky.

Kalkuluješ s tým, že pôsobíš naivne?

Ani nie. To skôr ľudia majú prirodzenú potrebu chrániť ma. Väčšinou majú pocit, že keď vyzerám tak milo a nepoškvrnene, všetci mi chcú ublížiť.

Máš aj svoje diabolské ja?

Objavujem ho, keď to najmenej čakám. Vtedy sama seba prekvapím. Potom sa stane niečo a ja krútim hlavou a hovorím si Vitaj, ja som Kristína a ty? Väčšinou sa mi takéto situácie stávajú vo vzťahových záležitostiach.

943948:gallery:true:true:true

Čakáš fatálneho muža?

Nečakám, viem, že príde. Zatiaľ mám za sebou prvú lásku. Mala som 16, bolo to krásne, také detské, naivné, romantické a zároveň talianske. Trvalo to asi dva a pol roka a bolo to perfektné. Mala som pocit, že som našla budúceho manžela a otca svojich detí. Bolo tam všetko a nepotrebovala som nič. Ani byť so svojimi kamarátmi. Stačilo mi byť s ním. Skončilo sa to, keď sme dospeli a každý z nás sa vybral vlastnou cestou. Mne sa posunuli predstavy o živote a vtedy to už nebolo len o tom byť vonku na kofole s partiou a nič nerobiť. Chcela som riešiť aj zmysluplnejšie aktivity.

A čo muž číslo dva?

S ním som bola ďalšie dva roky. Bol odo mňa o 6 rokov starší. Ja som mala 19. On už mal svoje skúsenosti, za sebou nejaké vzťahy, názor na život, na svet a aj ma vedel upratať, keď bolo treba. Bohužiaľ, časom to odišlo a vyšumelo.

943947:gallery:true:true:true

Rada flirtuješ?

Ani neviem. Pre mňa je najdôležitejší očný kontakt. Keď je to v očiach, tak je to všade. A ešte sa mi páči, keď muž vstúpi do priestoru, existuje, žiari a je. Bez toho, aby čokoľvek povedal alebo urobil. Chlap s charizmou ma zaujme vždy, no takých je ako maku.

Užívaš si, že si single?

Väčšinou ma baví, že si robím, čo chcem, kedy chcem a ako chcem. Ale sú chvíle, keď na mňa niečo doľahne. Napríklad, keď idem do kina na film s Ashtonom Kutcherom a Natalie Portman. V zásade mi je však dobre, lebo mám okolo seba správnych ľudí a nepotrebujem žiadneho muža. Momentálne.

Čítajte viac o téme » Celebritné vzťahy , Červený koberec, Krásne róby celebrít, Rozhovory, Ľudia
NEPREHLIADNITE
Nahradia fotoaparáty mobily? Uznávaný fotograf sa súčasnej...
Tieto celebrity DNES oslavujú NARODENINY: Kedy tak...
Antonio Banderas zverejnil emotívnu fotku s Dakotou...
Kardashianky sa hádajú pre šaty: TOTO si neoblečieš!...
48-ročná Sklenaříková rozžiarila kampaň kozmetickej značky:...
Focus Media
Video z Evy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×