Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ďurovčík a Puskailer o ženách: Jemná vôňa je základ!

Ďurovčík a Puskailer o ženách: Jemná vôňa je základ!
Ďurovčík a Puskailer svorne tvrdia, že sa im na žene nepáči príliš sladká a ostrá vôňa.

Ďurovčík zistil, že nedokáže definovať vône. Rozozná síce cesnak, ale to je všetko. Prezradil však, že používa telové mlieko a neznáša, keď človek smrdí.

Ján Ďurovčík (40), choreograf a režisér

Najobľúbenejšia ženská vôňa.

Jemná. Druhá otázka?

Čo je to jemná?

...(smiech) Zistil som, že neviem verbálne definovať vône. Rozoznám cesnak a tak, ale tie nuansy vo vôňach... Neviem priradiť slová k tomu, čo v nejakej vôni cítim. Že či to je lotosový kvet, alebo čo. Takže vnímam, či je jemná, a to pre mňa znamená, že nesmie pôsobiť prenikavo a ťažko.

Čo ťa dokáže od ženy odradiť, okrem zlej voňavky?

Ordinárnosť. Vo všetkom. Extravagantné sexice nemusím a to sa týka aj obliekania, aj prejavu, aj vône. Ja mám rád ženu, ktorá je jemne krásna, ale nie za každú cenu.

Máte svoju naj značku?

Roky používam Issey Miyake a držím sa toho, že keď už, tak mám od neho všetko. Aj krém, aj mydlo, všetko. Z radu Odyssey však nie sú u nás všetky veci dostupné, takže na letisku si potom dokupujem, čo potrebujem, napríklad telové mlieko...

821312:gallery:true:true:true

Vy používate telové mlieko???

Samozrejme. Je to zlé?

Muži nepoužívajú telové mlieko!!! A parfumované.

No tak ja používam. Jednak chcem voňať rovnako, lebo je somarina dať si niečo a na to potom niečo úplne iné, a jednak mi to zostalo z tanečníckych čias. Viete, keď sa sprchujete dvakrát denne, pokožka je vysušená. A hlavne, keďže som sklerotický, zábudlivý človek, ktorý stratí úplne všetko, mám niekoľ ko sád tej istej kozmetiky v každej taške. Keď kupujem, nakupujem kvantá. Prídem do obchodu a kúpim povedzme šesť. A potom doma idem – futbalová taška, tanečná taška, tenisová taška, do auta jedna, do kancelárie, lebo čo najviac nenávidím je, keď človek smrdí.

Prvý skutočný parfum?

Calvin Klein. Najprv Obsession, vôňa sa mi až tak strašne nepáčila, ako ma uchvátila Kate Moss v tej reklame cez dymové sklo... Potom bol One a potom Be, to bola moja študentská éra. Zásadnú zmenu vo mne, mimochodom, spôsobil Juraj Ďurdiak. Málokto vie, že pred nejakými osemnástimi rokmi vlastnil sieť parfumérií a on mi presne vysvetlil, aký je rozdiel medzi kvalitnou vôňou a shitom. Že to nie je v tom, čo sa deje, keď si to nastriekate, ale čo sa deje po polhodine, keď sa zmieša s pižmom. Kvalitná vôňa vydrží dlho krásna, nekvalitná sa zmení na nepoznanie.

Thomas Puskailer (29), spevák, herec, moderátor Fashion TV Czech&Slovak

Aké vône máš na ženách najradšej?

Páčia sa mi parfumy, ktoré sú čerstvé, ľahké, až citrusové. Také používam aj ja. Nepáči sa mi, keď je vôňa príliš silná, ostrá alebo sladká. Bolí ma z toho hlava. Podľa mňa je každá žena individuálna. Moja snúbenica napríklad používa už 10 rokov jednu jedinú značku Gucci Envy. Našla si svoju perfektnú vôňu a ja ju tiež zbožňujem.

Trúfneš si kúpiť parfum ako dar pre ženu?

V pohode a myslím si, že to aj celkom dokážem odhadnúť. Len pred dvoma týždňami som kupoval voňavku mojej Abbie, ktorej som túto istú kúpil aj na Vianoce, lenže ona ju omylom pri upratovaní zhodila a rozbila. Bola z toho strašne nešťastná, ale nepovedala mi to. Len ja som si zrazu všimol, že mi vonia inak. Tak musela s pravdou von a ja som ho utekal hneď nahradiť.

647545:gallery:true:true:true

Kde nakupuješ vône?

Keďže veľa cestujem, najradšej a najčastejšie na letisku.

Koľko máš doma momentálne parfumov?

Iba dva. Môj a Abbin. Neradi meníme vône, keď už nájdeme tú pravú. Pre mňa je absolútna jednotka pánsky L´Occitane. Príjemný, pasuje mi, skrátka, moja vôňa.

Čítajte viac o téme » Celebritné vzťahy , Červený koberec, Krásne róby celebrít, Ľudia, Žena, Svet vôní
NEPREHLIADNITE
Nahradia fotoaparáty mobily? Uznávaný fotograf sa súčasnej...
10 tipov, ako si vybrať osudovú vôňu: Na kúpu parfumu je...
Tieto celebrity DNES oslavujú NARODENINY: Kedy tak...
Antonio Banderas zverejnil emotívnu fotku s Dakotou...
Kardashianky sa hádajú pre šaty: TOTO si neoblečieš!...
Focus Media
Video z Evy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×