Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Krutá realita Tinu nezlomila, stále verí v pravú lásku!

Krutá realita Tinu nezlomila, stále verí v pravú lásku!
Pre speváčku Tinu je vo vzťahu dôležitá najmä chémia.

"Muži a ženy sú od prírody absolútne nekompatibilní, a preto spolužitie môže fungovať len pri veľmi tvrdých ústupkoch," rozhovorila sa krásna speváčka.

Chceš sa vydávať?

Aj áno... Nikdy som túto možnosť neriešila. Ale potom prišiel zlomový moment v podobe svadby Princa Williama a Kate Middleton, ktorú som veľmi intenzívne precítila celodenným posedením pri televíznej obrazovke, a pochopila som, že aj tadiaľto vedie cesta... Ale zase mám podmienku, že pokiaľ sa budem vydávať, musí to byť vo Westminsterskom opátstve. Ak to niekto bude schopný splniť, som v hre. A dám si vytetovať áno na celé telo.

Keď si bola malá, ako si si ten svoj veľký deň predstavovala?

Vtedy som to vnímala tak, že ľudia, ktorí sa berú, sú strašne starí a robia to, lebo musia. 22-ročný človek bol neakceptovateľný v mojom okolí, keďže som si s ním ešte nemala čo povedať. Tiež som si myslela, že keď si raz niekto niekoho vezme, tak s ním bude do konca života a spolu aj zomrú. A potom prišla krutá realita, vďaka ktorej som zistila, že žiť sa dá aj funky životným štýlom.

Dnes je pre teba 20-ročný človek starý?

Obstarožný!

Ako vnímaš realitu vo vzťahoch?

Je to komplikované, keďže celkom trendy je zlatokopectvo. Dievčatá majú vysoké nároky. Tým, že som sebestačná a nie som na nikoho odkázaná, neviem to asi objektívne posúdiť. Preto hľadám vo vzťahoch úplne iné hodnoty a môžem sa odpichnúť od odlišných vecí. Začína sa to chémiou, musíme si rozumieť, a v prvom rade, keď s niekým chcem byť, musím si vedieť predstaviť, že s ním prežijem 28 hodín denne, lebo bez neho neviem žiť, rovnako ako on bezo mňa... Mám to inak nastavené, aj preto mi na veku nezáleží. Ako vraví „stará múdrosť“, radšej vychovávať, ako opatrovať.

796418:gallery:true:true:true

Ako hodnotíš dnešnú situáciu „na trhu“?

Došlo k veľmi intenzívnej a zásadnej emancipácii. A nejako sme sa my ženy s chlapmi dorovnali. Ženy sú možno aj akčnejšie než muži a hlavne si všímam, že sa výrazne posúva hranica, keď si ľudia zakladajú rodinu a začínajú život brať serióznejšie. Minimálne v mojom prípade je to jednoznačné. Až kým nepozatvárajú Disneylandy, žiadna rodina nebude.

Žijeme v generácii starých dievok?

Určite, keďže kariéra u nás výrazne vystupuje do popredia. Napríklad v mojom veku mali mamine rovesníčky už po šesť detí. Ja nemám ani psa.

Je manželstvo ešte dnes reálna vec?

Reálne je. Ale súdy tiež povolili a rozvody už riešia v rýchlejšom tempe... Aj napriek vysokej rozvodovosti a ešte silnejšej promiskuite však stále verím, že sú páry, ktoré sú schopné spolu zostarnúť a vydržať po celý život.

796419:gallery:true:true:true

Najskôr spolu žiť a až potom sa vziať alebo spolužitie až po svadbe?

Som zástankyňou toho, že muži a ženy sú od prírody absolútne nekompatibilní, a preto spolužitie môže fungovať len pri veľmi tvrdých kompromisoch. Učíme sa pochopiť mužskú dušu a oni sa snažia pochopiť našu. Nikdy to však nebude na sto percent. Takže je jedno kedy.

Koľkokrát v živote si si už povedala – Toto je môj budúci manžel, otec mojich detí?

Dvakrát.

Žili šťastne, až kým nepomreli...?!

Mysleli si, že žili šťastne, až kým neprišla nejaká prostitútka a nerozbila im rodinu...

Čítajte viac o téme » Celebritné vzťahy , Červený koberec, Krásne róby celebrít, Svadba, Láska, Ľudia, Láska a vzťahy
NEPREHLIADNITE
Nahradia fotoaparáty mobily? Uznávaný fotograf sa súčasnej...
Tieto celebrity DNES oslavujú NARODENINY: Kedy tak...
Antonio Banderas zverejnil emotívnu fotku s Dakotou...
Kardashianky sa hádajú pre šaty: TOTO si neoblečieš!...
48-ročná Sklenaříková rozžiarila kampaň kozmetickej značky:...
Focus Media
Video z Evy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×