Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Horoskop na január 2011

Horoskop na január 2011
Horoskop na január

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Spravodlivosť, Rytier mečov, Obavy. Neuvážené kroky sú to posledné, čo si počas nasledujúcich dní môžete dovoliť! Dávajte si veľký pozor na ľudí, ktorými sa v práci obklopíte, nehovorte pred nimi nič, pokiaľ si nebudete isté, že im môžete dôverovať. Zvažujte následky svojho konania pred tými, ktorí vám neprajú a je ich veru dosť, musíte byť vždy o krok vpredu. Absolútne smiete dôverovať len svojmu partnerovi, je to jediný človek, ktorý vám pomôže, aby ste vyselektovali solídne ponuky od neserióznych. Váš vzťah sa mení z lásky na priateľstvo, ktoré má omnoho väčšiu cenu ako vášeň a zamilovanosť! So svetlovlasou ženou, ktorá už dávno nie je vašou priateľkou, pretrhnite všetky kontakty, otvorene jej povedzte, čo si o jej správaní myslíte!

Vodnár 21. 1. – 20. 2.

Princ mečov, Blázon, Princ pohárov. Prečo vás neustále v práci obklopujú intrigy a klebety?! Tiež si kladiete túto otázku? Je to preto, lebo ste iná, vyčnievate z radu a to ľudia nemajú radi. Pripravte sa na to, že vašu prácu bude kritizovať osoba, ktorá vôbec nebude kompetentná, nechajte ju, nech si povie svoje a potom zareagujte niekoľkými stručnými, no jasnými slovami. Nemá zmysel, aby ste sa tým trápili, zlo je na celom svete, akurát pri vás sa v januári nakumuluje koncentrovanejšie. Poznanie, že ak vy hráte fér, a tí ostatní vám aj tak znepríjemňujú život, bude síce trpké, no na druhej strane vás to mimoriadne zocelí. Vzťah naberie nové obrátky, veci sa pohnú smerom do trvalého partnerstva, dôvera medzi vami dvomi sa prehĺbi, pri partnerovi budete čerpať silu na ďalší boj!

Ryby 21. 2. – 20. 3.

Pokoj, Rytier palíc, Nerozhodnosť. Do nového roku vstúpite s ochorením, ktoré síce nebude mať dlhé trvanie, no aj tak vás neprimerane vyčerpá! Mali by ste veľa spať, máte sklon po nociach doháňať to, čo cez deň nestíhate urobiť, aj keď si uvedomujete, že zdravý spánok je tým najcennejším. V práci sa vám nebude veľmi dariť, ale každé zlé obdobie má svoj koniec, i toto pominie, sústreďte sa na to, aby ste vždy robili len jednu vec a nie niekoľko naraz. Tak budete mať pocit vyrovnanosti, chaos nenastane a vy sa nebudete musieť rozhodovať, čo je dôležitejšie, čo nepočká. Ak máte pochybnosti, čo sa týka vášho vzťahu, doprajte veciam, nech sa vyvinú svojím vlastným tempom, niekedy je múdrejšie do chodu udalostí nezasahovať, len tak zmeny povedú k lepšiemu zajtrajšku!

Baran 21. 3. – 20. 4.

Potláčanie, Márnosť, Opatrnosť. Zodpovedne prijmite úlohu, ktorú vám osud nadelil. V januári ponesiete na pleciach viac, než je možné mať, no je to len váš subjektívny pocit, pretože hviezdy vám naložia iba toľko, čo zvládnete uniesť, ani o gram navyše! Partnerovi sa nesmiete diviť, že vám nepomôže niesť bremená, ste silnejšia než on, darmo sa vyčerpávate vysvetľovaním, čo od neho očakávate, nerozumie vám. Naopak, je nutné, aby ste sa zadívali do svojho vnútra, odpovede máte tam, len svojou silnou vôľou dokážete prejsť cez toto ťažké obdobie. Pracovné spory neriešte okamžite, slová, ktoré vyrieknete v hneve,  nemôžete vziať späť, učte sa mlčanlivosti! Vaše trpezlivé a múdre správanie sa vám prinesie osoh v podobe stabilného postu, rešpektu a zvýšeného príjmu.

Býk 21.4. – 20.5.

Cnosť, Koleso šťastia, Neúspech. Vo vašom živote je tmavovlasá žena, ktorej múdrosť a schopnosť riešiť situácie diplomaticky bude mať pre vás radikálny význam, a to najmä z pracovnej stránky. Nastaví vám pomyselné zrkadlo a vy uvidíte veci a ľudí z takého uhla, že vám to na okamih vyrazí dych. Selektujte bytosti vo svojom okolí, nedôverujte kolegyni, ktorá je k vám milá, je to falošné priateľstvo! Snaží sa vás len využiť, na vašom chrbte sa pokúsi profitovať a jej intrigy môžu mať nedozerné následky. Váš partner je nespokojný, vyčerpanosť zo zamestnania si vyberie svoju daň, pravdepodobné sú ochorenia a s nimi ruka v ruke pôjde aj jeho zlá nálada. Buďte k nemu zhovievavá a milá, veď je to len prechladnutý muž, ktorý vyžaduje celú vašu pozornosť, celkom ako malé dieťa!

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Svet, Nedotklivosť, Princ palíc. Veľmi veľa ľudí a aj takzvaných priateliek odoberá nesmierne množstvo vašej energie. Máte tendenciu byť bútľavou vŕbou, no keď vy za niekým idete po radu, zisťujete, že takmer žiadne dvere sa neotvoria! Vstup do nového roka by ste mohli zobrať aj ako výzvu na to, že si poupratujete svoje vzťahy a priateľstvá a všetko či všetkých, ktorí vám na výmenu nikdy nič nedali, pošlete od seba preč. Uvidíte, že aj keď v srdiečku bude na chvíľu malá melanchólia, po pár dňoch zistíte, že vás nič neťaží a dýcha sa vám oveľa voľnejšie! Koncom mesiaca k vám dorazí zaujímavá pracovná ponuka, myslím, že okolnosti vám dovolia, aby ste sa seriózne zaoberali myšlienkou na radikálne zmeny vo svojom živote. Dávajte si pozor na priedušky a pľúca!

Rak 22. 6. – 22. 7.

Bohatstvo, Mesiac, Veda. I keď je vonku mrazivo a najlepšie sa na prírodu pozerá spoza okna, s pohárom teplého čaju v ruke, mali by ste sa každý večer vybrať na malú prechádzku. Ste energická žena, ktorá vždy vie, čo má urobiť, no takmer neustále ste obklopená množstvom ľudí, rodinou a priateľmi, málokedy vám zostane čas na to, aby ste boli sama so svojimi myšlienkami. Vzťah je trošku naštrbený a nudný, možno by ste mohli uvažovať aj nad tým, či ešte má cenu udržiavať ho, alebo dať priechod udalostiam! Nebojte sa pustiť po neznámej ceste, vaša zvedavosť a intuícia vám napovie, ktorým smerom sa máte vybrať. Práca vám prinesie uspokojenie, naozaj budete v robote rada, dokonca vás nerozhádžu ani neprimerané reči vašich kolegov, ktorí budú na vás vidieť nečakané zmeny!

Lev 23. 7. – 22. 8.

Mier, Kráľovná pohárov, Sila malá. Počas nasledujúcich dní sa musíte orientovať výlučne len podľa svojej intuície, a podľa svojich nápadov! Zapamätajte si – aj keď sa vám prvotná myšlienka bude zdať priam absurdná, bude správna a jedinečná, vhodná na to, aby ste sa podľa nej zariadili. Nedajte na rady svojich priateľov ani na slová partnera, vypočujte si ich, no neriaďte sa nimi. V zamestnaní na vás čakajú rušné dni, najmä v polovici mesiaca nastanú zmeny, poväčšine negatívneho charakteru. O svoju pozíciu zabojujte, ak to bude nutné, použite ženské zbrane, môžete zapojiť aj jemné temno, dokonca aj váš pohľad vie protivníka vyviesť z miery, smelo ho použite! Strávte pár dní s najlepšou priateľkou na chate či chalupe, oheň v kozube a pohár dobrého vína predsa zbožňujete!

Panna 23. 8. – 23. 9.

Milenci, Veľkňaz, Princezná diskov. Do vašich citov v januári vpadne charizmatický a temný muž, s ktorým sa už vaša cesta raz skrížila! Jeho slová budú pre vás neodolateľné, poviete si – ešte raz, len jediný raz chcem prežiť to neskutočne vášnivé milovanie! Nie! Nesmiete podľahnúť jeho čaru, akokoľvek by vás to k nemu ťahalo, nesmiete hrať vabank, pretože tentoraz by ste o všetko prišli. Musíte si uvedomiť, že láska sa vás dotkla, žijete s ňou, žiadna iná, lepšia a čistejšia už nebude. A navyše týmto krokom, ktorý by bol maximálne nesprávny, by ste ohrozili aj svoje postavenie v práci, všetky vzťahy by sa zničili a priateľstvá nalomili. Ste úžasná žena, ktorá je veľmi múdra, máte takmer všetko, po čom ste vždy túžili, tak si to vážte a chráňte, v žiadnom prípade nepokúšajte šťastenu!

Váhy 24. 9. – 23. 10.

Eso mečov, Kráľovná, Dokončenie. Ach, dámy, viete byť také nežné, a predsa také silné, ak sa vám niekto znepáči! Rovnakou silou viete milovať, ako aj nenávidieť! Na druhej strane – čo môže byť lepšie, než si počkať na správny čas jemnej pomsty a vychutnať si ju s tým najväčším pôžitkom? A presne to by ste mali spraviť, to, že váš partner sa zahľadel do iných očí, neznamená, že urobil aj niečo viac. Ak to budete brať z tohto pohľadu, váš vzťah má perspektívu, no aj tak si vychutnajte jeho neistotu, ako to s ním dopadne. Či si ho necháte, alebo ho pošlete preč, pár dní si vychutnávajte jeho trápenie, veď i vy ste sa po nociach umárali. S energiou a chuťou sa budete pohybovať v aj pracovnom prostredí, nápady z vás budú len tak sršať, jednoducho budete plná života a svetla!

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Krutosť, Rytier diskov, Nadbytok. Vaše srdiečko je plné vášne, ktorú však bežne neukazujete a to dokonca ani tomu najbližšiemu človeku. Neustále sa snažíte mať veci a situácie pod kontrolou, stále sa staráte o pohodlie iných ľudí a zabúdate na svoje vlastné! Stretnete sa s rodinou, možno to bude práve na rodinnej oslave, kde sa povyťahujú výčitky a krivdy z vášho detstva. Neunáhlite sa v posudzovaní, do dnešného dňa neviete, ako to vlastne bolo, keď ste boli dieťaťom. Partner vás má rád, bude sa snažiť porozumieť vašim boliestkam, možno bude na vás tlačiť, aby ste mu otvorili dvere do trinástej komnaty, je najvyšší čas vyložiť na stôl všetky karty! Ani v zamestnaní to nebude ružové, hlavne v poslednej dekáde mesiaca pocítite veľkú vyčerpanosť, bez možnosti na okamih si vydýchnuť!

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Princezná mečov, Úspech, Kráľovná diskov. Na pracovisku vám hrozí konflikt, a napriek tomu, že vy budete v práve, vaše okolie a nadriadený to budú vnímať opačne! Toto spôsobí kolegyňa, ktorá vás priam nenávidí, rada by bola takou ženou ako vy, no to, samozrejme, nejde. V minulosti sa vás pokúsila získať na svoju stranu, navrhla vám priateľstvo, no keď ste odmietli, vyhlásila vám tichú vojnu. A teraz je tu čas, keď zaútočí! Myslite v konfrontácii na to, že aj veľmi zlé a negatívne veci sa dajú použiť pozitívne, nájdite nepriateľovu slabinu a úder vráťte. V partnerstve bude panovať harmónia, akoby aj partner vytušil, že máte ťažšie obdobie, v ktorom vás treba podporovať a chrániť. Oplaťte mu láskavosť rovnakou mincou, zdôverte sa mu s tým, čo sa okolo vás deje, podrží vás!

Čítajte viac o téme » Znamenia horoskopu
NEPREHLIADNITE
Veštica otvorene o osudoch znamení do konca SEPTEMBRA:...
V posteli oheň, vo vzťahu mráz: Znamenia, ktorým to funguje...
Pripravte sa na útok na vaše podvedomie: POZOR! Presnosť...
Veštkyňa vyložila septembrové karty: Týchto 5 znamení čaká...
Vaša najlepšia vlastnosť podľa zverokruhu: Práve pre toto...
Focus Media
Video z Evy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×