Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Horoskop na júl 2011

Horoskop na júl 2011
Horoskop na júl

Rak 22. 6. – 22. 7.

Výhra, Veža, Dielo.

Prudkú zmenu môžete v júli očakávať v zamestnaní, môže ísť dokonca o výpoveď, nesmiete nič ponechať na náhodu! Venujte sa svojej práci zodpovedne, všetky chyby, ktoré by sa vyskytli, odstráňte ihneď ako to pôjde, nespoliehajte sa na sladké reči svojich kolegov, tentoraz ste v hre len vy sama! Poučte sa, iba vtedy môžete začať ešte raz a s čistým štítom, iba vtedy sa vaša malá prehra zmení na finálne veľké víťazstvo. Bude to tiež znamenať nový začiatok na vyššej úrovni, ba dokonca z hroziacej výpovede sa môže vykľuť vyšší post. V súkromí začnete nový vzťah, dosť bolo hľadania, tak dávno ste nepocítili jemné záchvevy vzrušenia, zaslúžite si lásku so všetkým, čo k nej patrí. Do vzťahu vstupujte pomaly, neurýchľujte situácie!

Lev 23. 7. – 22. 8.

Svet, Eso mečov, Princ diskov.

Je pred vami nový životný cyklus, začne sa v tom okamihu, keď si vy uvedomíte, že ste pripravené na zmeny! Ste skúsenejšie, múdrejšie, chyby z nerozvážnosti už opakovať nebudete, tak ako je júl prelomovým mesiacom v roku, bude aj prelomovým časovým obdobím vo vašom živote. Dôverujte osudu, zverte sa do jeho náručia, nebojte sa zmien, ktoré to so sebou prinesie, budú len pozitívne. Pomstu a nenávisť za zničené srdce a premárnené roky odložte bokom, nestavajte svoj nový život na nevraživosti, zahľaďte sa do budúcnosti s vierou vo svoje vlastné schopnosti. Nový vzťah je tiež na obzore, je pravdepodobné, že stretnete cudzinca, ktorý bude charizmatický a múdry, zaľúbenie a opätovanie citov na seba nenechá dlho čakať!

Panna 23. 8. – 23. 9.

Kráľovná mečov, Rytier palíc, Skaza.

V rodine sa vyskytne choroba, komplikácie zdravotného stavu človeka, ktorý je vám blízky. Nesmúťte, aj vám do života vstúpi nepokoj, chaos a hádky. V súkromí budete bojovať o svoju lásku, z malichernosti sa s partnerom pohádate, konflikt prerastie v obviňovanie, ba dokonca padnú aj kruté slová, ktoré nemožno vziať späť! Možné sú aj straty, či už pôjde o dôveru blízkej osoby, alebo hmotné straty, ktoré však tiež budú len na základe vašej nerozvážnosti. Napriek tomu, že ste dievčatá pripravené čeliť ťažkým životným skúškam, predsa len vás vyčerpajú, život sa vám bude zdať neuspokojivý a prázdny. V zamestnaní budete zavalené robotou, navyše vám šéf pridá prácu, ktorá vám nebude vyhovovať a bude vás nesmierne ťažiť!

Váhy 24. 9. – 23. 10.

Veľkňažka, Žiaľ, Rýchlosť.

Každý problém má nejaké riešenie, nedovoľte citom, aby vám diktovali, čo máte urobiť. To, že váš partner pomýšľa na odchod zo vzťahu, ešte neznamená, že naozaj odíde! Potrebuje si len ujasniť, čo chce, potrebuje si ujasniť, kam sa váš vzťah uberá, poskytnite mu priestor a čas na to, aby to zistil. Srdce vám prikazuje robiť nejaké kroky, ale čokoľvek by ste teraz urobili, len by to situáciu zhoršilo! Ponorte sa do hĺbky svojej duše, nájdete tam správne odpovede na to, čo urobiť v kritickej chvíli. V práci nekonfrontujte kolegyňu, ktorá sa vás snažila uraziť, ona nie je hodná vášho hnevu, je to bytosť, ktorá má toľko vnútorných problémov, že by ste ju mali skôr ľutovať, ako odsudzovať. Skúste sa jej vľúdne prihovoriť, možno sa stane malý zázrak!

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Princ mečov, Nasýtenosť, Slnko.

Mladý muž s veľmi bystrým myslením sa vás pokúsi kompromitovať v zamestnaní, nedajte mu príležitosť na to, aby tak urobil! Buďte obozretné, nikomu sa nezdôverujte so svojím súkromím, nedajte nijaký podnet na reči, ktoré by sa mohli začať šíriť po pracovisku. Napriek tomu, že na vás budú striehnuť intrigy, nevraživosť a klebety, vy zo všetkého vyjdete čisté, len sa nesmiete nechať vtiahnuť do konfliktov. Vo veciach lásky umožnite, aby sa vzťah vyvíjal svojím tempom, netlačte na pílu, nechajte svojho chlapa, nech sa vyjadrí tak, ako mu je to vhodné. Život vám dá všetko, čo potrebujete ku šťastiu, v pravý čas, nenechá vás blúdiť v neistote a problémoch, chce to len vašu trpezlivosť a odhodlanosť čeliť životným skúškam!

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Voz, Veda, Nerozhodnosť.

Milé dámy, naučte sa, že stereotyp nie je to, čo je vám vlastné! Boli ste plné snov a plánov do budúcnosti, no ako čas plynul, pomaly ste zľavovali z toho, čo ste si vysnívali. A prečo? Len preto, že ste sa začali prispôsobovať niekomu a niečomu, čo sa vo vašom živote vyskytlo. Ale to nie ste vy! Vy ste ženy plné sily, tvorivosti a schopnosti vytvoriť harmóniu tam, kde je to nemožné, tak začnite na sebe a svojich snoch pracovať. Doprajte si viac, než teraz máte. Chcite od života bonus, pretože tvrdo pracujete, staráte sa o najbližších a efekt je mizivý. Pýtajte si to, čo vám právom patrí, nielen v zamestnaní, ale aj v súkromí! Zmeny k lepšiemu môžete očakávať len vtedy, ak priložíte ruku k dielu!

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Spravodlivosť, Šťastie, Kráľovná palíc.

Leto je v plnom prúde a vás to bude lákať k tomu, aby ste do svojho života vniesli viac iskrenia a svetla. Nezačínajte si nové vzťahy, pokiaľ nemáte ukončené tie predchádzajúce! Žena s červenými vlasmi bude viesť vaše kroky, bude vám radiť, bude vás podporovať, dôverujte jej úsudku, je to vaša priateľka, ktorá vás má úprimne rada a ktorej záleží na vašom šťastí. V zamestnaní si užívajte dosiahnutý pokrok, nebojte sa nových myšlienok, naopak, realizujte ich aj v praxi. Presvedčte svojho šéfa, že vám možno dôverovať v tom, že vaše nápady za niečo stoja, vymôžte si voľnosť v tvorivosti, nemajte obavy a požiadajte o viac priestoru. Opatrne so zdravím, prepínate sily, spomaľte, doprajte si relax!

Vodnár 21. 1. – 20. 2.

Potláčanie, Bohatstvo, Mier.

Prijmite zodpovednosť za partnera, momentálne ste jeho jediný pevný bod v živote, ktorý má naozaj popretkávaný problémami a prehrami. Nedovoľte mu rezignovať, snažte sa do jeho duše vniesť svetielko nádeje, ktorá predsa umiera posledná! Váš chlap sa situácii prispôsobí, to, že ho zaskočila, je normálne, veď je to chlap! Pre tie z vás, ktoré toho pravého ešte len hľadáte – koncom júla vám cestu skríži starší, múdry muž, ktorý vie, čo od života chce, a bude vedieť aj to, že po svojom boku chce mať práve vás. Je to milý človek, ktorý už niečo prežil, no napriek tomu v ňom zostala iskra radosti. Prijmite túto lásku, stane sa tým najcennejším, čo vám osud mohol nachystať, vďaka nej budete rásť a vnímať každý jeden okamih života.

Ryby 21. 2. – 20. 3.

Pokoj, Zmena, Snaha.

Neustále bojujete so životom, so sebou, neustále vás prúd tejto rieky unáša raz dopredu a potom zase dozadu. Postavte sa čelom k problémom, nenechajte sa znechutiť tým, že sa vám občas nezadarí, veď aj prehra je v istom zmysle slova výhrou! V práci sa jednoznačne upriamte na svoj pracovný postup, kariéra je v tomto mesiaci to, na čom musíte zapracovať. A aj keď sa dozviete nepríjemné správy o kolegoch, nemalo by vás to zmiasť, neplytvajte silami na to, aby ste im pomohli. Vo všetkom – v zamestnaní, vo vzťahoch voľte jednoduché, priamočiare rozhodnutie, vyvarujte sa naivity a ľahkomyseľnosti. Berte to ako výzvu na meranie síl so životom, musí vám byť už vopred jasné, že vy chcete zvíťaziť, lebo len vtedy sa tak stane!

Baran 21. 3. – 20. 4.

Kráľovná pohárov, Rovnováha, Ovládnutie.

Ovládate všetky skryté pramene múdrosti, no akoby ste v tom zhone za najdokonalejším chlapom na ne zabudli. Vaše zbrane sú ukryté vo vašom srdci, milé dámy, viete presne, čo máte urobiť, len vaše emócie vám nesmú radiť! Ste skvelé, charizmatické, viete byť výbušné, ale aj sladko nežné, stačí brnknúť mužovi na jeho správnu strunku a máte ho presne tam, kde ho mať potrebujete. Riaďte sa rozumom, ak chcete chlapa dostať do pozície, z ktorej nebude úniku, nepleťte do toho city, lebo sa škaredo popálite. Pracovne vás júl vyťaží, pre tie z vás, ktoré zvažujú novú prácu, je tu vhodný čas na zrealizovanie odchodu z tej starej. Pozrite sa s úsmevom do svojej budúcnosti, je tam len to, čo ste si vysnívali, už stačí iba krôčik k tomu, aby ste to dosiahli.

Býk 21. 4. – 20. 5.

Princezná mečov, Diabol, Úspech.

Ách, tretia osôbka vo vzťahu, to vždy narobí neplechu! Dávajte si, dievčatá, pozor na to, čo spravíte s novým chlapom, najmä vtedy, ak nechcete o toho pôvodného prísť. Ten by vám totiž neveru neodpustil, jednoznačne by ste prišli o všetko, čo ste spoločne vybudovali, takže veľmi opatrne riaďte svoje kroky! Je vo vás vášeň, ktorú terajší partner už nevidí, túžite po jemnom chvení, chcete večery, ktoré boli naplnené bozkami a milovaním, a toho sa vám už nedostáva. Ale to ešte vždy nie je dôvod na neveru! Postavte na misku váh to, čo vám partner môže ponúknuť, dajte tam aj to, či je spoľahlivý a zodpovedný, tiež priložte za lyžičku toho, ako sa stará o vás či vašu rodinu, a až potom robte dôležité a v podstate životné rozhodnutia!

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Bujnosť, Princ pohárov, Sila malá.

Silnú vášeň prežijete s mladým mužom, no v prvých okamihoch bude len platonická. Môžete podľahnúť volaniu zvanému láska, no dávajte si pozor na srdiečko, aby nezostalo rozbité na mnoho kúskov! Chlap cieľavedome hľadá niekoho, s kým by sa pohral, nebuďte práve vy tou, ktorá mu to umožní. Naopak, využite to vo svoj prospech a hrajte sa vy! V zamestnaní pomôžte svojmu kolegovi, bude stratený v úlohách, ktoré mu nadriadený nadelí, neostýchajte sa mu poradiť a podať pomocnú ruku, mnohokrát vám to vráti späť. V júli si dávajte dobrý pozor na dýchanie, pľúcne ochorenia, vyhýbajte sa chladnej vode, spodnú časť tela máte tiež ohrozenú zápalmi, dbajte o svoje zdravie, máte len toto jedno!

Čítajte viac o téme » Znamenia horoskopu
NEPREHLIADNITE
Veštica otvorene o osudoch znamení do konca SEPTEMBRA:...
V posteli oheň, vo vzťahu mráz: Znamenia, ktorým to funguje...
Pripravte sa na útok na vaše podvedomie: POZOR! Presnosť...
Veštkyňa vyložila septembrové karty: Týchto 5 znamení čaká...
Vaša najlepšia vlastnosť podľa zverokruhu: Práve pre toto...
Focus Media
Video z Evy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×