Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

EXKLUZÍVNY ROZHOVOR│Rytmus a Jasmina úprimní ako nikdy: TOTO je náš rozprávkový život!

Podľa Patrika to bol jeden z najsilnejších momentov v jeho živote, keď pri ňom stál ako svedok kamarát z Kontrafaktu, Michal „Ego“ Straka. (Pri Jasmine stála ako svedkyňa jej sestra Alexandra.)

Až do rána

A potom už nasledovala zábava až do rána. Prvý manželský tanec v Zlatej sále Kataríny Pálffy, v ktorej je štuková výzdoba na strope potiahnutá 24-karátovým zlatom, patril novomanželom a ich obľúbenému songu od Bryana McKnighta a potom sa vystriedali pri mikrofóne a hudobných nástrojoch takmer všetci. DJ, Ego, Patrikov otec, Martin Valihora, Igor Kmeťo, Anita Soul s kapelou... Na stoloch boli gurmánske delikatesy, ktoré pre hostí pripravil šéfkuchár Martin Novák, a vína, ktoré vybral priamo majiteľ zámku Štefan Šimák.

 

Po desiatej večer sa nevesta prezliekla z ťažkých svadobných šiat do ľahučkej hodvábnej róby a vlasy z drdola jej Ján Molnár rozpustil do nežných vĺn. Najdlhšie na parkete vydržala vraj nevestina mama s hudobníkmi a niekedy po tretej hodine nadránom sa pobrali do svojho svadobného apartmánu aj Patrik s Jasminou. Tam sa zobudili na druhý deň a uvedomili si, že už to nikdy nebude také ako predtým. Hneď po prebudení si začali hovoriť manžel a manželka a pozerali sa na svoje prstene.

Čítajte viac o téme » Celebritné vzťahy , Červený koberec, Krásne róby celebrít, Rozhovory, Láska magická, Hollywoodske matky, Láska na prvý pohľad

Autor: Andrea Konečná

NEPREHLIADNITE
Podľa tejto kalkulačky sa dozviete, koľko by ste mohli...
Zrodila sa z nenávisti láska? Emma Watson randí so svojím...
Schová do kapsy Meghan aj Kate! Kráľovná Rania predvádza...
Sexy aj po štyridsiatke? Postavu ako Nicole Scherzinger...
Ako si užívajú SEX slávne herečky? Z ich pikantných hlášok...
Focus Media
Video z Evy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×