Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

EXKLUZÍVNY ROZHOVOR│Rytmus a Jasmina úprimní ako nikdy: TOTO je náš rozprávkový život!

„Hoci sa to udialo nečakane, možno práve preto sme takí vďační jeden za druhého... A vlastne už aj za tretieho.“ Týmito slovami sa začínal text na ich svadobnej pozvánke. A hoci sa človek snaží vyhnúť klišé frázam, pri pohľade na týchto dvoch strácajú zmysel všetky vety začínajúce racionálnym slovom „ale“. Patrik a Jasmina sú jednoducho stelesnením slova láska.

Na druhý pohľad

Na ich veľký deň čakalo celé Slovensko. No predovšetkým oni dvaja. Odkedy sa totiž Patrik s temperamentnou Jasminou dali dokopy, tak sa celý ich svet začal točiť akosi inak. Prvýkrát sa síce stretli v roku 2015, keď Jasmina ako moderátorka Fashion TV spovedala Patrika na akcii istej automobilky. Ako nám prezradila ich priateľka Gabi Drobová, existuje aj video, z ktorého je jasné, že tí dvaja jeden druhého napriek fyzickej blízkosti v danom momente vôbec neregistrovali.

 

Keby im vtedy niekto povedal, že sedia vedľa svojho budúceho manžela a manželky, je dosť možné, že by si zaťukali na čelo. A potom sa stretli druhýkrát v roku 2018. Na večeri, kde okamžite nastala osudová reakcia. Patrik nemohol z Jasminy spustiť oči. „Bol som ňou úplne očarený.“ Prezradil nám. A ona tiež cítila, že sa niečo stalo. „Celý život túžiš po niekom, s kým ti to zapadne bez toho, aby si sa musel pretvarovať alebo čokoľvek meniť. Myslela som si, že také veci sa dejú iba vo filmoch, ale od toho dňa viem, že to človek cíti okamžite.“ A hoci to znie neuveriteľne, v mysli Patrika, ktorého väčšina ľudí vníma predovšetkým ako toho drsného rapera Rytmusa, okamžite prebleskla myšlienka na svadbu.

Čítajte viac o téme » Celebritné vzťahy , Červený koberec, Krásne róby celebrít, Rozhovory, Láska magická, Hollywoodske matky, Láska na prvý pohľad

Autor: Andrea Konečná

NEPREHLIADNITE
Podľa tejto kalkulačky sa dozviete, koľko by ste mohli...
Zrodila sa z nenávisti láska? Emma Watson randí so svojím...
Schová do kapsy Meghan aj Kate! Kráľovná Rania predvádza...
Sexy aj po štyridsiatke? Postavu ako Nicole Scherzinger...
Ako si užívajú SEX slávne herečky? Z ich pikantných hlášok...
Focus Media
Video z Evy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×