Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Telo bohyne aj po 40-tke? Žiadny problém! Návod, ako na to, nájdete v novej MADAM EVE!

Telo bohyne aj po 40-tke? Žiadny problém! Návod, ako na to, nájdete v novej MADAM EVE!
MADAM PRINÁŠA MALÚ OCHUTNÁVKU OD À LA PALLA. DARČEK V KAŽDOM VYDANÍ!

Vychutnajte si magazín plný exkluzívneho čítania a vzorky krémov À LA PALLA pre vašu dokonale rozžiarenú pleť! Len v MARCOVEJ MADAM EVA.

MADAM vám dokáže, že telo bohyne a krásnu sexi postavu môžete mať aj po 40-tke. Inšpirujte sa JLo, Elle MacPherson, Halle Berry, Jennifer Aniston, či Kate Hudson. Tieto nesmierne štýlové a aktívne Madam VEDIA, AKO NA TO.

Listujte na strane 88!

 

Na obálke našej marcovej Madam nájdete tento mesiac múzu PEDRA ALMÓDOVARA, stále krajšiu a očarujúcejšiu Penélope CRUZ. Penélope je jediná španielska herečka, ktorá získala Oskara, rovnako tak, aj jej manžel, Javier Bardem.

 

Vedeli ste, že Pedro ju obsadil prvýkrát až ako 23-ročnú? Zahrala si prvých 10 minút vo filme Na dno vášne, počas ktorých stihla porodiť v autobuse. Pani, ktorá jej pomáhala s pôrodom bola jej budúca svokra. Jednou z jej najnovších úloh je minuloročná rola Donatelly Versace, v rámci ktorej podstúpila podstúpila telesnú transformáciu. 

Madam EVA ROZHOVOR

Charizmatický slovenský herec Roman Luknár prezradil, prečo je podľa neho manželstvo NEZMYSEL a prečo si užíva samotu. „Najväčším šťastím je, keď sa človek naučí žiť sám so sebou a svojimi temnými stránkami. V mladosti som urobil veľa chýb, za ktoré sa hanbím. Zároveň som sa naučil od života nič neočakávať. S takým postojom nemôžete nič stratiť.“ Viac od jedného z našich najzaujímavejších hercov exkluzívne len v marcovom čísle.

 

KLASICKÝ TRENČKOT, TVÍDOVÉ, KÁROVANÉ ČI KOŽENÉ SAKO ALEBO KABÁT V ŽIARIVEJ FARBE? VYBERTE SI. TOTO SÚ NAJŽIADANEJŠIE KÚSKY JARNÉHO ŠATNÍKA:

 

* Čierno-biele vzory

* Patchwork print

* BOHO štýl

* BATiKA

* Farby zeme

* Overal, bermudy, štrikované šaty, vypratý denim, neónové farby a káro a tvíd

* KLOBúK – vrchol štýlu a vaša jarná nevyhnutnosť

 

Madam EVA predstavuje najštýlovejšie deti Instagramu, ktoré ani nepotrebovali hviezdnych rodičov, aby sa presadili. Krpci sú na úrovni, kde vo veku 4+ splácajú rodičom hypotéky. Heslo: nemáš Gucci, nemáš nič. Viac na strane 48!

 

+ Moje auto, moje nervy, horúca téma náhradné materstvo – predostrieme viac a príbeh „Neznesiteľná ľahkosť bytia – materská s fľašou v ruke.“

 

KRÁSA

Listujte pravdu o liposukcii – vytvarovanie dokonalej postavy dnes už nemusí byť len otázkou tvrdého tréningu. Podkožného tuku sa môžete zbaviť za 2 hodiny! Otázka, či sa tuk po čase nevráti však trápi mnohé z nás, rovnako ako otázka vzniknutých jaziev.

 

K tomu, TREND BIOKOZMETIKY nás baví. Návrat k prírode je trendy aj v starostlivosti o pleť a telo. Navyše, ak sa old schol spojí s profesionálnym, môže z toho vzniknúť úžasný pôžitok.

 

Marcová Madam EVA si vás získa. V každom čísle KOZMETICKÝ DARČEK pre Vašu pleť. Vychutnajte si vzorky krémov pleťovej starostlivosti À LA PALLA. Len v MARCOVEJ MADAM EVA.

 

 

Čítajte viac o téme » Letna móda, Eva, Život po tridsiatke, Krása a zdravie žien, Život, Krásny život

Autor: redakcia Madam Eva

NEPREHLIADNITE
Kučeravé baby sú sexi a opäť V KURZE! Vlasoví experti...
Toto je matka 3 detí?! Hurajová žiari na titulke aprílovej...
Váš kozmetický štetec je plný baktérií! Ako často by ste ho...
Vo finálovej 12-tke Miss Slovensko žiari skúsená...
Teraz vám zabehne: HOT mamy českého a slovenského...
Video z Evy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×