Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

5 šokujúcich hollywoodskych rozchodov roku 2018: Týmto celebritám opäť chýba polovička!

NOVEMBER

Robert De Niro & Grace Hightower – rozchod po 21 rokoch manželstva

Ani Robert De Niro nemá šťastie na stabilné vzťahy. Z tých významnejších, ktoré stihol absolvovať, má ale doživotnú spomienku v podobe šiestich detí. S prvou manželkou, herečkou a speváčkou Diahne Abbottouvou, mu manželstvo vydržalo 11 rokov. Počas neho sa páru narodil syn Raphael a De Niro si osvojil aj manželkinu dcéru Drenu z predchádzajúceho vzťahu. Rozchod vraj prišiel po tom, ako Grace zistila, že ju Robert, užívajúci si svoju slávu na kokaínových žúroch, podvádza. A podľa iných zdrojov ona túžila po svetlách reflektorov a on nie.

Prečítajte si: 

Bradley Cooper je pekný kvietok: Ultra krátke manželstvo so známou herečkou!

Každopádne po rozvode žil De Niro osem rokov s americkou herečkou a modelou Toukie Smith, s ktorou má vďaka náhradnej matke dvoch synov, dvojičky. Ani tento vzťah sa však nestal jeho finálnym prístavom. V roku 1997 sa druhýkrát oženil, potom ako v čínskej reštaurácii zbalil hostesku Grace Hightower. Ich vzťah bol spočiatku veľmi turbulentný. Rok po svadbe sa páru narodil syn a o dva roky De Niro požiadal o rozvod.

O päť rokov neskôr ale túto žiadosť anuloval a dvojica obnovila svoj manželský sľub, ktorý utužili tým, že v roku 2011 si nechali náhradnej matke vynosiť svoje druhé dieťa. S prestávkami strávili v manželstve 20 rokov. Prežili spolu to, že ich synovi Elliottovi diagnostikovali autizmus, aj ťažké obdobie, keď herec bojoval s rakovinou prostaty, ani to však nezabránilo tomu, aby v novembri 2018 dospeli k rozhodnutiu, že chcú rozvod. Ktovie, čím ešte 75-ročný herec prekvapí.


‹ 12...56 ›

Autor: Michaela Slobodná

NEPREHLIADNITE
Chrissy Teigen na červenom koberci: Takto vyzerá modelka PO OPICI
Žiadna plastika, ale dobrá rada od mamy: Reese Witherspoon prezradila,...
Bagárová a Konvičková dráždia sexi VIDEOM! Pozrite si HOT novinku, ktorá...
Dobre strážené tajomstvo Kim Kardashian: Fanúšikov šokovala správa...
Tamara Šimončíková Heribanová zakotvila v Portugalsku: Pozrite sa, aký...
Video z Evy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×