Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Páni, dávajte veľký pozor: Znamená sex bez orgazmu pre ženy stratu času?

Páni, dávajte veľký pozor: Znamená sex bez orgazmu pre ženy stratu času?
O čo nám pri sexe ide?

Ženy sa trápia faldami pri sexe, ktoré si muži vôbec nevšímajú. A muži sa zase trápia, že žena nedosiahla orgazmus, pričom drvivej väčšine z nás ide o city a spojenie.

 

„Neviem ju urobiť. Zase sa nespravila. Som neschopný, čo z toho má?“ atakujú nás muži donekonečna, tak sme sa rozhodli, že to uvedieme na pravú mieru. Je pre vás sex bez orgazmu naozaj strata času?

 

„Rozhodne nie. Ak mi ide o orgazmus, viem si ho zabezpečiť aj sama. Pri milovačke s partnerom som vďačná za iné veci – za dotyky, za nehu a za intimitu.“ (Tina)

 

Môže to byť krásne aj bez orgazmu. Celkovo si myslím, že sa netreba milovať s vidinou orgazmu, ale preto, aby sme viac vnímali partnera a jeho vôňu.“ (Ela) „Neriešim orgazmus. Keď sa mi nechce sexovať, robím to pre partnera a chcem to mať rýchlo odbité. No keď dám do sexu snahu a nič z toho, tak som naštvaná a vždy si poviem, že som si mohla ísť radšej zacvičiť.“ (Lenka)

 

„Každý sex je dobrý, aj ten bez orgazmu. Na druhej strane, ja dosiahnem vždy niekoľko orgazmov pri každom sexe. Keď sa to niekedy nepodarí, veľa mi to napovie o chlapovi, a teda viem, že druhýkrát s ním už sex nebude.“ (Korela)

 

„Sex bez orgazmu? Ach, u mňa každodenná realita. Už to ani neriešim...“ (Marcela)

 

Čo si o orgazme vlastne myslia ženy?

 

„Orgazmus je dôležitý a keď pozerám porno, vždy sa musím urobiť. Ale pri sexe? Hlavne pri takom, keď dotyčného milujem? Vtedy je orgazmus len doplnková vec, akási čerešnička na torte. Úplne mi stačí pocit, že je vo mne a že sme spojení.“ (Annamária)„Úprimne, ja mám nového frajera, s ktorým spávam už štyri mesiace, a nemala som zatiaľ orgazmus ani raz. A začínam byť z toho dosť zúfalá. To mám do konca života iba predstierať?“ (Heňa)

 

„Nemať orgazmus nie je strata času, ale byť s chlapom, ktorý je rýchlo hotový a potom kašle na vás, to teda je!!!“ (Alžbeta)

 

Nuž, najlepšie bude, keď toho svojho po každom čísle pekne nahlas pochválite. :-)

Čítajte viac o téme » Sex, Vzťahy a sex, Milovanie, Zakázané strany, Sexuálna fantázia

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Kde na to chodia?! Najlepší milenci pod slnkom sa riadia týmito babskými...
IBA PRE DOSPELÝCH: 3 erotické hry, s ktorými presexujete celý deň!
Erotický príbeh BEZ CENZÚRY: Mary opísala detaily vášnivého sexu so sexi...
Robíte TO celý život takto? Pravdepodobne netušíte, čo je poriadny sex!
Desivé vynálezy vás šokujú: Takto sa bude sexovať v budúcnosti!
Video z Evy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×