Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Prospievajú suché šampóny zdraviu vlasov?

Prospievajú suché šampóny zdraviu vlasov?
Vyskúšajte päť podmanivých vôní suchého šampónu!

Určite ste už niekedy vyskúšali suchý šampón alebo ste o ňom aspoň počuli. Je záchranou v situáciách, kedy si nestíhame umyť vlasy alebo sa nám proste len nechce. Viete, aké sú jeho výhody a nevýhody a ako často by ste ho mali používať?

Začneme pri negatívnych stránkach suchých šampónov. Problémom niektorých z nich je, že môžu upchávať vlasovú pokožku, čo vedie jednak k nedostatočnej produkcii kožného mazu, a nakoľko nie sú dostatočne vyživené, tak aj ku zhoršeniu kvality vlasov. To môže mať za následok ich vypadávanie. Ďalším problémom je možné lámanie jednotlivých vlákien, spôsobené ich zaťažením. Tomu sa dá ľahko vyhnúť, pokiaľ budete produkt striekať iba ku korienkom. V neposlednom rade, pokiaľ sa rozhodnete pre použitie suchého šampónu, skontrolujte jeho zloženie, nakoľko nevhodné látky môžu prispievať k vysušeniu vlasov a podráždeniu vlasovej pokožky.

3 obrázky v galérii

 

I keď má suchý šampón niekoľko nevýhod, neznamená to, že by ste sa jeho používaniu museli úplne vyhnúť. Pokiaľ ho nebudete používať každý deň, ale zhruba len jedenkrát do týždňa, môžete si jeho výhody užívať takmer bez starostí. Nielenže šetrí čas, ale dokáže vlasom za niekoľko sekúnd navrátiť objem a sviežosť, ako by boli práve umyté.


Suché šampóny Magic Shampoo od L´Oréal Paris prichádzajú v piatich podmanivých vôňach a obsahujú ryžový extrakt, ktorý absorbuje prebytočnú mastnotu, bez toho, aby vo vlasoch zanechával biele stopy. Ich balenie obsahuje 200 ml produktu a pri použití jedenkrát do týždňa Vám tak vydrží niekoľko mesiacov. Vyskúšajte ho!

3 obrázky v galérii

Čítajte viac o téme » Lesklé a pružné vlasy, Krása a zdravie žien, Vlasová starostlivosť, Vlasy a nechty, Lesk, Kozmetika , Špičkové kozmetické výrobky

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Žiadna plastika, ale dobrá rada od mamy: Reese Witherspoon prezradila,...
Žiadna hlúposť, ale holý fakt: Manuál, ako sa vďaka myšlienkam zbaviť...
Bagárová a Konvičková dráždia sexi VIDEOM! Pozrite si HOT novinku, ktorá...
Cesta k dokonalej postavičke bez námahy vo fitku EXISTUJE! Toto sú 3...
Budeš ju milovať! 5 + 1 dôvod, prečo ti nemôže chýbať valentínska EVA!
Video z Evy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×