Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Kočky, doteraz ste boli na omyle: Takúto veľkosť má PERFEKTNÁ ŽENA podľa mužov!

Kočky, doteraz ste boli na omyle: Takúto veľkosť má PERFEKTNÁ ŽENA podľa mužov!
Podľa mužov má ideálna žena tvár Megan Fox.

Nikto nechce za frajerku supermodelku ani kostru, potvrdzujú výskumy. Prečo sa teda tak chorobne orientujeme na štíhlosť?

Výrobca spodného prádielka Bluebella si robil prieskum medzi stovkami svojich zákazníkov. Vyplynulo z neho, že je rozdiel či sa na ideál pýtame muža alebo ženy. Ak si zistenia prekódujeme do reči celebritných mien, dozvedáme sa, že pre mužov má ideálna žena tvár Megan Fox, vlasy Scarlett Johansson, prsia Kim Kardashian, brucho Michelle Keegan, boky Kelly Brook a nohy Rosie Huntington-Whiteley.

3 obrázky v galérii Páčia sa im prsia Kim Kardashian.

Pre nás tvorí ideálnu ženskú postavu toto combo: tvár Cary Delevigne, vlasy Kate Middleton, prsia Jennifer Aniston, brucho Gwyneth Paltrow, boky Emmy Watson (v živote sme si nevšimli boky Emmy Watson!!!), nohy Elle Macpherson. Suma sumárum, mužský ideál je značne macatejší, ženský chudý a pevný.

3 obrázky v galérii Nám ženám, zase boky Emmy Watson.

Prečo sa teda toľko trápime a umárame? Lebo sa chceme páčiť. A zapadnúť. Od Vestonickej Venuše po, len tak z brucha, Kim Kardashian, sú tu etapy ktoré sa menia, opakujú a zanechávajú na danej generácii žien svoje následky. Svoje robia aj médiá a reči kamarátok, či frajerov ("trošku by si mohla schudnúť, zlatko") Sme posadnutí prijatím a tým pádom aj veľkosťami, pritom by sme mali byť vďační, že máme zdravé a funkčné telo.

 

Ako sa menil ideál krásy za posledných sto rokov a aké telo obdivujeme dnes? Zamýšľa sa nad tým nová EVA v článku Silná is the new chudá.

Čítajte viac o téme » Diety ktoré fungujú, Mužské výroky, Chudnutie a cvičenie, Cara Delevigne, Celebritné vzťahy , Červený koberec, Sebavedomá a úspešná, Krásne róby celebrít, Prsia, Život po tridsiatke

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Týmto dávame telu poriadne zabrať! Viete, ako dlho trávi...
Mávate erotické fantázie s bývalým, šéfom či ženou? Skrýva...
Buďte TRENDY aj na jeseň: Tento kľúčový kúsok pristane...
MÓDA│Leto skončilo: Kate Middleton sa s ním rozlúčila...
Dámy, toto sa vám bude páčiť! Cesta k ženskému srdcu podľa...
Focus Media
Video z Evy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×