Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Limitka, ktorú si určite nenecháme ujsť!

Limitka, ktorú si určite nenecháme ujsť!

Limitovaná kolekcia ikonickej značky KARL LAGERFELD je v predaji už od dnes! Pozrite sa, ktorá známa modelka sa podieľala na jej vytvorení.

 

On je parížska ikona, ona kalifornská modelka. Ich svety sa dnes spojili a predstavili spoločnú kolekciu. Viete o kom hovoríme? Predsa o návrhárovi Karlovi Lagerfeldovi a Kai Gerber, božskej dcére Cindy Crawford.

 

Kaia Gerber, ktorá je jednou z najžiadanejších modeliek súčasnosti, navrhla kolekciu pre značku KARL LAGERFELD. Pre iba 17-ročnú dcéru Cindy Crawford je to úplne prvá spolupráca tohto druhu a svoju úlohu si nesmierne užila. Kaia sa vyjadrila, že si teraz už oveľa viac váži tvrdú prácu návrhárov a ich kreativitu a nápady, ktoré vkladajú do každučkej kolekcie. Na otázku, do akej miery jej uľahčuje život fakt, že je jej mamou Cindy Crawford odpovedala, že pre ňu je stále „len“ mamičkou. Tak, ako jej mama, aj ona vie absolútne oddeliť svoj pracovný život od súkromného, preto ju nikdy nebrala ako nejakú legendu.

 

15 obrázkov v galérii Pre dcéru Cindy Crawford je to úplne prvá spolupráca tohto druhu.

 

Kolekcia zahŕňa oblečenie a doplnky s originálnym spoločným rukopisom. Medzi oblečením nájdete tričká, mikiny, šaty, kabáty, kožené bundy či sako. Medzi doplnkami zas nechýbajú originálne kabelky, ľadvinky, batohy, čiapky, rukavice, ponožky a topánky. Kolekcia v sebe spája Kain mladistvý, farebný „Malibu cool“ štýl s Karlovým parížskym chic pohľadom, ktorý stavia hlavne na čiernej. To všetko s veľmi originálnym brandingom, ktorý musíte mať!

15 obrázkov v galérii Kolekcia zahŕňa oblečenie aj doplnky.

Kolekcia je dostupná v predajni KARL LAGERFELD Aupark od dnes, 14. septembra 2018. Je exkluzívna, limitovaná a nebude sa už viac opakovať. Tak si určite uchmatnite svoj kúsok včas.

 

15 obrázkov v galérii Limitovaná kolekcia je exkluzívna a viac sa opakovať nebude!

Pozrite si video TU:

 

VIAC FOTIEK SI POZRITE V GALÉRII

 

 

 

 

Čítajte viac o téme » Celebritné vzťahy , Červený koberec, Krásne róby celebrít, Život po tridsiatke, Štýl, Život, Krásny život, Móda

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Pre TOTO nezapnete nohavice! Zoznam potravín, z ktorých vám rastie brucho
Žiadna hlúposť, ale holý fakt: Manuál, ako sa vďaka myšlienkam zbaviť...
Dobre strážené tajomstvo Kim Kardashian: Fanúšikov šokovala správa...
Budeš ju milovať! 5 + 1 dôvod, prečo ti nemôže chýbať valentínska EVA!
Tamara Šimončíková Heribanová zakotvila v Portugalsku: Pozrite sa, aký...
Video z Evy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×