Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

5 vecí, ktoré muž urobí len vtedy, keď je naozaj zamilovaný!

5 vecí, ktoré muž urobí len vtedy, keď je naozaj zamilovaný!
Nie je ľahké odhadnúť, kedy ku vám muž prechováva naozajstné city.

Život je ako húsenková dráha - plný neočakávaných prekážok. Raz lietame v závratných výškach a potom sa cítime úplne pod psa.

 

Jedno je však isté - v niektorom momente našich životov si začneme hľadať polovičku, s ktorou budeme vzostupy a pády zdieľať. V tomto bláznivom a uponáhľanom svete nie je vôbec jednoduché natrafiť na človeka, ktorý nás bude z celého srdca milovať. Nie je ľahké odhadnúť, kedy ku vám muž prechováva naozajstné city, no ak vás miluje, týchto 5 vecí pre vás bezodkladne urobí.

 

1. Nebojí sa ukázať svoju citlivú stránku

Je všeobecne známe, že muži ako zástupcovia silnejšieho pohlavia nikdy neplačú. Hoci väčšina z nich sa takto prezentuje aj na verejnosti, v úprimnom vzťahu sa nebojí odhaliť svoju citlivú stránku. Pred svojou polovičkou sa neboja ukázať naozajstné ja. Ak natrafíte na takéhoto chlapa, máte šťastie.

 

2. Sme pre neho stále krásne

Napriek tomu, že v dnešnej dobe sa na ženy kladú nereálne očakávania a z každej strany na nás vyskakujú dokonalé modelky s dokonalou postavou aj mejkapom, realita je iná a my sa budíme strapaté s opuchnutými očami. Chlap, ktorý vás naozaj miluje, vám dá jasne najavo, že aj takto vás zbožňuje a páčite sa mu. 

Stále bude stáť po vašom boku a nebude s vami chcieť súťažiť alebo vás poraziť.

3. Obetuje sa pre vás

Aby sme boli úprimné, egoizmus je súčasťou každej ľudskej osobnosti, a aj keď je ťažké prekonať to, pre úprimnú lásku to nemôže byť prekážkou. Keď muž nájde tú pravú, je schopný urobiť všetko preto, aby bola jeho vyvolená šťastná. Všetky druhy obety sú prejavom lásky, preto ich neprehliadajte a neignorujte. 

 

4. Je vašim najväčším fanúšikom

Ak vás naozaj miluje, vaše šťastie bude jeho šťastím, z vašich úspechov sa bude úprimne tešiť a ak sa vám stane niečo zlé, bude sa snažiť vás utešovať. Nemusí súhlasiť so všetkým, čo robíte, no stále bude stáť po vašom boku a nebude s vami chcieť súťažiť alebo vás poraziť. Milujúci partner bude chcieť vyhrávať spolu s vami.

 

5. Všíma si aj maličké detaily

Váš chlap bude šťastný vtedy, keď bude vidieť, že aj vy ste spokojná a šťastná. Bude sa snažiť vyčarovať vám úsmev na tvári, prekvapovať vás v nečakaných chvíľach len preto, aby vás videl veselú.

Čítajte viac o téme » Dvojica, Sebavedomá a úspešná, Randenie, Život po tridsiatke, Potešenie, Láska na prvý pohľad, Láska, Láska magická, Život, Krásny život

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
VEĽKÁ GALÉRIA najkrajších vrkočov: Toto sú najžiadanejšie účesy tejto...
Pre TOTO nezapnete nohavice! Zoznam potravín, z ktorých vám rastie brucho
Žiadna hlúposť, ale holý fakt: Manuál, ako sa vďaka myšlienkam zbaviť...
Extrémne nebezpečná samota: Sima opísala, ako sa zo smutnej ženy stane...
Budeš ju milovať! 5 + 1 dôvod, prečo ti nemôže chýbať valentínska EVA!
Video z Evy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×