Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ide o zdravie: 5 vecí, ktoré musíte urobiť po každom milovaní!

Ide o zdravie: 5 vecí, ktoré musíte urobiť po každom milovaní!
Predíďte zdravotným problémom a dodržujte tieto kroky.

Dodržujte tieto kroky a vyhnite sa zdravotným komplikáciám!

 

1. Choďte sa vycikať

Samozrejme, nemôžete sa k tomu prinútiť, ale ak potrebujete ísť na toaletu, nečakajte a nedržte to v sebe. Ak ste sa s partnerom milovali po prvý raz a ešte stále si od seba držíte istý odstup, v tejto situácii by mal ísť bokom. Nehanbite sa, zadržiavanie moču totiž zvyšuje riziko infekcií močových ciest.

 

2. Umyte si ruky

Ak máte šťastie, tak vás pri sexe nič neznechucuje. Iste viete, že počas milovania to občas býva trošku "špinavé" - pot a rôzne telesné tekutiny pokope sú ideálnym miestom na množenie baktérií. Preto je veľmi dôležité, aby ste si po posteľnej akrobacii umyli ruky, najlepšie je dať si rýchlu sprchu. Používajte produkty, ktoré majú upokojujúce účinky a nie sú parfumované.

 

3. Vymeňte si spodnú bielizeň

Sexi čipkovaná spodná bielizeň je dobrým nápadom, ak sa chystáte zvádzať a sexovať. Bude to vzrušujúce pre partnera a aj vy sa budete cítiť omnoho žiadanejšia. Lenže tie najdráždivejšie kúsky sa zvyčajne vyrábajú z materiálov, ktoré telu nedovolia dýchať a neabsorbujú vlhkosť. Aby ste sa vyhli podráždeniu a znížili riziko infekcií, po sexe zvoľte bavlnenú bielizeň.

Riziko infekcií je po sexe vysoké.

4. Dajte si niečo pod zub

Neexistuje nič lepšie, ako spoločné chrumkanie po sexe. Hoci sa to nezdá, na zdravie vašej vaginálnej mikroflóry má stravovanie rovnaký vplyv ako aj hygiena. Po sexe vaše telo potrebuje energiu a vaša vagína dobré baktérie. Je síce pravda, že po orgazme má veľa ľudí chuť na čokoládu, no cukor je živnou pôdou pre kvasinky. Namiesto toho siahnite po jogurtoch, ktoré obsahujú probiotiká.

 

5. Pite vodu

Sex je aj výborným športom, spaľujete kalórie, no nezabudnite na to, že sa pri ňom aj parádna spotíte a telo sa môže dostať do dehydratovaného stavu. Stratené tekutiny musíte doplniť, preto by ste mali po sexe piť nesladené nápoje, najlepšie vodu.

 

Čítajte viac o téme » Sex, Vzťahy a sex, Intímny život, Intímne zdravie, Milovanie, Láska, Intímna hygiena, Zakázané strany, Láska a vzťahy , Sexuálna fantázia

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
3 sexuálne túžby žien, ktoré pre ich zvrátenosť zostávajú...
Dianin život je výstraha pre všetky generácie: Takto vyzerá...
Dnešných mužov priťahujú TAKÉTO ženy! Presvedčte sa, či by...
Bude intenzívnejší! Sedem ciest, ktoré vedú k nevídane...
Chudučká Keira odmietala šport: Cítila som sa hrozne! Toto...
Video z Evy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×