Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Ešte ste nezažili orgazmus bez sexu? Je to možné v týchto ojedinelých 3 prípadoch

Ešte ste nezažili orgazmus bez sexu? Je to možné v týchto ojedinelých 3 prípadoch
Na orgazmus nepotrebujete partnera!

Netvrdíme, že dobrý orgazmus vyžaduje dvoch ľudí, no mnohí veria, že na to, aby sme zažili potešenie, je sexuálna aktivita nevyhnutná. Zdá sa však, že to nie je pravda. Existujú prípady, keď môžeme dosiahnuť orgazmus aj bez fyzického kontaktu.

1. Počas spánku

Naše sny môžu byť niekedy veľmi realistické, dokonca až tak, že cítime vône, prežívame dotyky a vidíme každý detail našich predstáv. Platí to aj v prípade erotických snov. Čo je ešte zaujímavejšie, mozog dokáže zmiasť telo natoľko, že máme pocit, že prežívame naozajstnú situáciu a tým pádom dokážeme prežiť aj orgazmus. Až 47 % žien sa priznalo, že sa s takouto situáciou stretávajú často.

 

2. Počas jogy

Cieľom jogy je očistiť myseľ, zbaviť sa negatívnych myšlienok a nájsť fyzickú a duševnú rovnováhu. A vieme aj to, že uvoľnené telo je ľahšie priviesť k orgazmu. Počas jogy sa sťahujú a aktivujú svaly, ktoré môžu vyvolať vzrušenie a priviesť vás k orgazmu.

 

3. Počas pôrodu

Ak myslíte na pôrod, pravdepodobne vás nenapadne potešenie ale bolesť a nepríjemné pocity. Existujú však ženy, ktoré sú schopné vtedy prežiť orgazmus. Dôvodom je, že pôrod stimuluje panvové nervy hrajúce dôležitú úlohu aj počas sexu. Orgazmus počas pôrodu má pozitívny účinok, nakoľko sa v tele uvoľňuje hormón oxytocín, ktorý zmierňuje bolesť a krvácanie. 

Čítajte viac o téme » Orgazmus, Sex, Chudnutie a cvičenie, Vzťahy a sex, Intímny život, Intímne miesta, Život po tridsiatke, Intímne miesta, Milovanie, Potešenie

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
V hlavnej úlohe stolička: Najvychytenejšie sexuálne polohy, ktoré hravo...
Kultový vibrátor slávi okrúhlych 50 rokov: Toto je jeho bizarný príbeh!
Dievčatá, dávajte si obrovský pozor: Pri orálnom sexe vám hrozia tieto...
Je väčší lepší? 4 prípady, keď je menší penis vyslovene výhrou
Dievčatá majte rozum: Toto je 7 najhorších výhovoriek chlapov, ktorí chcú...
Video z Evy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×