Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Masturbovala každý večer celý týždeň: Prekvapí vás, čo sa s ňou stalo!

Masturbovala každý večer celý týždeň: Prekvapí vás, čo sa s ňou stalo!
Emily masturbovala každý večer počas celého týždňa.

Otestovala, čo sa stane so ženským telom a dušou, keď im každý deň doprajete trošku sexi potešenia. Výsledky spísala a my vám ich prinášame.

Emily Cappiello pracuje ako novinárka a rozhodla sa, že sa s čitateľkami podelí o najsexi týždeň vo svojom živote. Zmyslela si, že sa so sebou bude hrať každý večer počas siedmich dní. Emily si všímala veľa vecí, medzi nimi aj to, či je nejaký rozdiel medzi masturbovaním ráno a večer. Uviedla, že keď masturbuje hneď po zobudení, cíti sa počas dňa oveľa viac sexi a sebaistejšie, dokonca sa dokáže oveľa viac sústrediť na prácu.

Kedy je najlepší čas na masturbovanie?

Po večernom masturbovaní však ostala veľmi sklamaná aj napriek dosiahnutému orgazmu. Nespala lepšie, dokonca ju to ani neupokojilo. V druhej polovici týždňa už siahla aj po erotických pomôckach a ostala veľmi prekvapená. Po masturbácii so sexi hračkami totiž dávala väčší pozor na to, ako sa stravuje a čo prospeje jej telu. Dokonca sa snažila viac pohybovať a športovať.

 

Jej rada preto znie - nájdite si čas samé na seba a na masturbáciu, zaručene budete mať oveľa krajší deň! Dievčatá, tak do toho!

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Žena, Zakázané strany, Vzťahy a sex, Zakázané stránky, Sebavedomá a úspešná, Výroky o sexe, Orgazmus, Sex, Sebavedomie

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Podčiarknuté, spočítané: Muž má až 20 erotogénnych zón. Poznáte všetky?
Takto sa zaobchádza s veľkým penisom: Dámy POZOR, radšej si to poriadne...
Z týchto slov zaručene zájde chuť na sex každému: Takto vyzerá TOP 10 toho...
Vďaka týmto 3 vetám bude váš sexuálny život až neuveriteľne vášnivý!
Anál prvýkrát: Choďte na to takto a bude sa vám to VEĽMI páčiť!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×