Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Pre Milana bol let domov vzrušujúcejši ako dovolenka: Stal sa členom "Mile-high" clubu

Pre Milana bol let domov vzrušujúcejši ako dovolenka: Stal sa členom
12 hodín letu si skrátili niečím príjemným.

Keď sme s priateľkou po dvojtýždňovej dovolenke v raji nastúpili do lietadla, mysleli sme si, že všetko vzrušujúce sme už absolvovali. Takmer…

 

Leteli sme nočnou linkou z Mahé, najväčšieho seychelského ostrova a od domova nás delilo 12 hodín. Z našich tiel ešte stále sálala slaná chuť oceána, a keď som zavrel oči, videl som nás ležať na bielom piesku, ako sa milujeme pod padajúcimi hviezdami, piť margaritu a v slastnom opojení sa oddávať sexuálnej extáze, vychutnávať si masáž na pláži pod tieňom paliem... Vtom mi Jankina ruka začala putovať po stehne smerom hore a Janka mi pošepkala: „Stále myslím na včerajšiu noc.“ Jej dotyky boli dostatočnou motiváciou, aby sme využili dobré miestenky (nikto okolo nás nesedel) a deku, ktorú nám dala letuška na prikrytie, a rozhodli sa pokračovať v tom, čo bolo napokon našou hlavnou náplňou celých 14 dní.

3 obrázky v galérii Všetci v lietadle už spali.

Už mi uvoľňovala zips na nohaviciach a ja som jej vošiel rukou pod sukňu, kde na mňa čakal ten pravý raj s „teplým vlhkým tropickým podnebím“. Potichu zastonala a otvorila sa mojim zvedavým prstom, pričom sa hrala so mnou. Bolo to také intenzívne, že sme nad sebou začali strácať kontrolu. Úplne sme prestali vnímať okolie, a až keď okolo nás prešla letuška s pohoršeným výrazom, rozhodli sme sa presunúť na diskrétnejšie miesto. „Choď prvý!“ povedala mi. Pomaly som vstal a zakrývajúc svoje vzrušenie som sa vybral na toaletu. Nemusel som čakať ani tridsať sekúnd, keď sa dvere otvorili, Janka vhupla ku mne a priestor v úzkej kabínke sa ešte zmenšil. Posadil som ju na umývadlo, ktoré som vyložil dekou, a roztiahol som jej nohy. Buď to bolo pohodlnejšie, ako sme predpokladali, alebo pomohlo víno, ktoré sme predtým vypili, no bolo to perfektné. Prekrížila si nohy za mojím chrbtom, nechty mi zaryla do kože a tvár do hrude. Boli momenty, keď som jej musel držať ústa, aby nekričala.

3 obrázky v galérii Nie pre každého je cesta domov nudná.

Keď sme obaja dosiahli vrchol, spokojne sme sa vrátili na svoje sedadlá. Všetci ešte spali a zdalo sa, že nikto nič nezbadal. Iba letuška, ktorá nám servírovala raňajky, si nás premeriavala zvláštnym pohľadom a neodpustila si otázku, či sme sa dobre vyspali. „Vynikajúco,“ odpovedali sme dvojhlasne a požiadali ju o dva poháre Mimosy, aby sme si pripili na naše nové členstvo v „Mile-high” klube („klub“ ľudí, ktorí sa milovali v oblakoch). Milan (34)

 

Čítajte viac o téme » Orgazmus, Sex, Vzťahy a sex, Luxusná dovolenka, Milovanie, Dovolenka snov, Zakázané strany, Zakázané stránky, Sexuálna fantázia

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
5 užitočných rád svetových sexuológov: Takto si môžete rozpáliť libido!
Dámy, treba mať len odvahu: 5 extrémnych miest na vášnivé milovanie!
Len málo párov sa na toto podujme: 20 extrémnych miest, kde môžete sexovať!
Zaručene zošalie: Túto neslušnú vec musíte na frajerovi okamžite vyskúšať!
Páni, túžite mať dve ženy v posteli? Máte ich mať, no pre TOTO vám spadne...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×