Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Finalistky Miss Slovensko čaká predfinálový pobyt a 28. apríla finále!

Finalistky Miss Slovensko čaká predfinálový pobyt a 28. apríla finále!
Finalistky čaká záverečné sústredenie.

Mená tohtoročných finalistiek Miss Slovensko 2018 už poznáme. O tom, ktorá z nich si nasadí najkrajšiu korunku, sa dozvieme na konci apríla.

Predtým ale finalistky čaká záverečné sústredenie, ktoré začína už 17. apríla štvordňovým maratónom prehliadok – Eurovea Fashion Forward. Pre finalistky to nebude prvá spoločná skúsenosť s modelingom. Exkluzívnu módnu prehliadku si užili aj na nedávnom sústrední v Chateau Foldváry.

5 obrázkov v galérii Sústredenie jedenástich najkrajších Sloveniek sa konalo v prostredí kaštieľa Chateau Földváry.

Sústredenie jedenástich najkrajších Sloveniek, ktoré zabojujú o titul kráľovnej krásy, sa v marci nekonalo v žiadnej exotike ale v prostredí kaštieľa Chateau Földváry. Počas nabitého päťdňového programu absolvovali finalistky rôzne fotenia, natáčanie videí a úvodného klipu pre finálový večer, no i svoju prvú spoločnú módnu prehliadku. Pre viacero finalistiek to bola úplne nové skúsenosť, keďže iba niektoré z dievčat majú za sebou pôsobenie v oblasti modelingu. Na prehliadke prezentovali výnimočnú tvorbu slovenských módnych návrhárov a značiek. Podporiť ich prišla stále úradujúca Miss Slovensko Hanka Závodná.

5 obrázkov v galérii Iba niektoré z dievčat majú za sebou pôsobenie v oblasti modelingu.

Krásne mladé súťažiace boli celý čas v spoločnosti tímu profesionálov. Vyskúšali si tak profesionálne líčenie a naučili sa triky od renomovaných vizážistov, zacvičili si rannú jogu s Vierkou Ayisi a otestovali svoju kreativitu v spoločnosti ilustrátorky Daniely Pavlíkovej, ktorá je známa pod značkou Danyela Art.

 

Výnimočné chvíle v prostredí dobového kaštieľa im spríjemňoval výnimočný slovenský sekt. Značka Hubert je síce už tradičným partnerom podujatia, avšak tento rok sú to prémiové šumivé vína z radu Hubert L´Original. Najväčší producent sektov na Slovensku, Hubert J.E. sa špecializuje na produkciu nielen cenovo dostupnejších sektov – typu Hubert de Luxe – no prináša milovníkom bubliniek i prémiové rady, ktoré sú príznačné jedinečnou metódou výroby a výnimočnou chuťou. Hubert L´Original tvoria štyri špeciálne kupáže vzácneho sektu, pripraveného z vybraných odrôd slovenských akostných vín tradičným kvasením vo fľaši a citlivým spracovaním metódou transvals. Osobitnou korunou sú dva sekty z čistých odrôd Chardonnay či Cabernet Sauvignon. Ich  originalita zbiera ocenenia na najprestížnejších súťažiach a ocenili ho aj finalistky súťaže krásy, ktorej finále sa uskutoční 28. apríla. "Značka Hubert vie vždy prekvapiť. Novými nápadmi, novými chuťami a originalitou. Veľmi si vážim, že nás poctila výberom týchto vzácnych a ocenených sektov. Aj z malého prípitku sa vďaka nim vždy stala špeciálna udalosť," povedala Karolína Chomisteková.

5 obrázkov v galérii Výnimočné chvíle im spríjemňoval výnimočný slovenský sekt, Hubert.

5 obrázkov v galérii Krásne mladé súťažiace boli celý čas v spoločnosti tímu profesionálov.

V rámci záverečného sústredenia v Bratislave sa dievčatá budú pripravovať aj na program finálového večera. Ten sa uskutoční 28. apríla v priamom prenose TV JOJ a až do posledných minút jeho trvania sa dá hlasovať aj za titul EVA Miss Sympatia 2018.

Čítajte viac o téme » Sebavedomá a úspešná, Krása a zdravie žien, Miss Slovensko 2018, Štýl, Miss Slovensko, Plavky, Štíhla línia, Sebavedomie, Súťaže, Žena

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Nevesty sa zhodli na jednom: Šetriť na tomto sa neoplatí,...
Takmer sme ju nespoznali: Tehotná Mirka Partlová si...
Nudný život Kate Winslet: Pre problémy s pleťou vylúčila...
FOTO│Páni, to je kosť! Nové fotky Halle Berry sú brutálne...
Nahradia fotoaparáty mobily? Uznávaný fotograf sa súčasnej...
Focus Media
Video z Evy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×