Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Darine tajomstvo zdravia a nekonečnej energie? Tento zázračný olej!

Darine tajomstvo zdravia a nekonečnej energie? Tento zázračný olej!
Dara s Janette Kecskemétiovou, ktorá olej priniesla na Slovensko.

Skúsila ho len náhodou a odvtedy bez neho nedá ani krok! Dara Rolins, speváčka a ikona, ktorá robí maximum pre svoj zdravý lifestyle a ukážkové telo, pije špeciálny tekvicový zázrak! Sem s ním!

 

Dara je mega inšpiratívna žena, o tom niet pochýb a tak sme popátrali, čo si to nalieva na lyžičku vo videoklipe Lietam, ktorý natáčala na Bali. A zistili sme, že ide o tekvicový olej s aktívnym organicky viazaným jódom Fortuna Vitae - originál prof. Turianica. Tou zdravotnou bombou je práve spomínaný jód - základný stavebný prvok pre správnu činnosť štítnej žľazy a tiež celého endokrinného systému. V prostredí, v ktorom žijeme a tiež v strave, ktorú konzumujeme máme totiž enormný nedostatok jódu. A tiež platí, čím viac stresu, tým viac jódu potrebujeme.

 

Štítna žľaza je maličká, no nesmierne dôležitá, vlastne riadi celé naše telo (a metabolizmus). Poruchy štítnej žľazy sú medzi nami, dievčatami, veľmi časté, spôsobujú množstvo komplikácií a civilizačných chorôb, pričom väčšinou ani len netušíme, čo za tým môže byť. Chronická únava, psychické problémy, osteoporóza, nadváha - obezita, náhle chudnutie, nespavosť, pankreatitída, lámanie nechtov, ženské problémy (cysty, nádory na krčku maternice, prsníkoch a vaječníkoch), a to je stále len zlomok.

9 obrázkov v galérii Čím viac stresu, tým viac jódu telo potrebuje.

Darin obľúbený olej je životným dielom Prof. Ing. Ivana Turianicu, DrSc. ktorý sa 40 rokov venoval výskumom v oblasti biochémie, medziiným aj potrebou jódu pre život a zhrnul to takto: „Tam kde je jód, tam je aj život. Kde je život, tam musí byť aj jód.“

 

Dostatočná úroveň jódu je dôležitá aj pre mužov, deti, tehotné ženy, pre nás všetkých a nie je jedno, ako ho dostaneme do tela; pri rôznych výživových doplnkoch ide vždy vstrebateľnosť, teda o to, čo dokáže z daného produktu naše telo reálne využiť.

 

DARA AJ VĎAKA OLEJU VYZERÁ TAKTO ÚŽASNE! FOTKY V NAŠEJ GALÉRII>>> 

 

Fortuna Vitae (www.olejprezdravie.sk) normalizuje správnu funkciu štítnej žľazy, chráni nás pred kardiovaskulárnymi ochoreniami, spevňuje kosti, je nadupaný antioxidantami, a celkovo je to šupa pre celý organizmus, pretože nás stimuluje fyzicky, psychicky, výkonnostne, pričom, tra dá, ešte aj nádherne a prirodzene spomalí proces starnutia buniek a zvýši efektivitu energetického metabolizmu. Toto všetko Dara vie! Každé ráno 1 polievková lyžica a máte to v suchu.

9 obrázkov v galérii Každé ráno 1 polievková lyžica a máte to v suchu.

Čítajte viac o téme » Zdravá strava, Krása a zdravie žien, Beauty triky, Štíhla línia

Autor: Timea Keresztényiová

NEPREHLIADNITE
Poriadne nechutné tajomstvo Seleninej krásy: Gomezka sa...
Z dcéry Beyoncé, Blue Ivy, speváčka zrejme nebude: Tento...
Bronzu prispôsobte aj mejkap: Čo najlepšie odráža dotyk...
FOTO│Rocková fashion pecka v podaní Lady Gaga: Stačí vám...
Ako si privolávajú spánok celebrity? Margot Robbie pozná...
Focus Media
Video z Evy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×