Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Prvé rande, ktoré dopadli katastrofálne: Toto by ste nechceli zažiť!

Prvé rande, ktoré dopadli katastrofálne: Toto by ste nechceli zažiť!
Chcete, aby na rande bolo všetko tip top. Potom príde studená sprcha.

Tešíte sa, chystáte sa naozaj dôkladne, chcete, aby na prvom rande bolo naozaj všetko tip top. Potom príde studená sprcha a krutá realita. Čítajte ďalej a pochopíte, o čom točíme!

 

"Vzal ma do naozaj drahej reštaurácie. Dala som si šalát a vodu, nech nevyzerám pažravo, on si dal najdrahší hovädzí steak na Slovensku a dezert v cene štyroch obedových menu. K tomu objednal fľašu vína, ktoré zrejme zrelo v sudoch osádzaných diamantmi. Ušlo sa mi približne deci, ale o jeho egoizme som nechcela. Keď priniesli účet, začal ho študovať, voľačo si pre seba mrmlať... a potom mi oznámil výšku presnej polovice z tej horibilnej sumy, ktorú pre mňa galantne vyrátal!!!" Hana (27)

 

"Všetko si fotil. Tanier špagiet, fľašu vína, mňa, seba, mňa + seba, tanier špagiet + seba, fľašu vína + seba, vázičku na stole, vázičku na stole + seba, tiramisu, tiramisu + seba, tiramisu + mňa, tiramisu + mihnúceho sa čašníka. Všetko hneď dával na Facebook a natešene mi oznamoval pribúdajúci počet lajkov." Miriam (28)

Všetko si fotil. Tanier špagiet, fľašu vína, mňa, seba, mňa + seba...

"Išli sme do kina, všetko prebiehalo fajn, dokonca vyzeral, že je relatívne normálny. Odprevadil ma domov, dali sme si letmú pusu, sľúbil, že sa čoskoro ozve. Tešila som na to presne dovtedy, kým mi na druhý deň nezavolala jeho mama, aby sa spýtala, ako naše rande dopadlo, lebo on jej vraj nechce nič povedať!!!" Romana (29)

 

"Triasli sa mu ruky, vylial na stôl vodu, mňa oblial vínom, padol mu na zem mobil a displej na ňom sa rozbil na tisíc kúskov, drgol do čašníčky, tej padli z podnosu poháre, keď rozprával, z úst mu lietali kúsky jedla, zamkol sa na záchode tak divne, že ho musel prísť vyslobodiť čašník. Sorry, som dobré dievča, ale od chodiacej katastrofy ruky preč." Nela (22)

 

 

"Celý čas nadával na svoju ex. Pri štrnástej svini a vyžírke som sa zdvihla a bez slova odišla preč." Natália (30)

Čítajte viac o téme » Mužské výroky, Randenie, Žena, Vzťahy

Autor: redakcia Madam Evy

NEPREHLIADNITE
Modelka riskovala život pre fotku na Instagram: Pozrite sa,...
Rozkoš či bolesť: Ak vás láka análny sex, tieto základy si...
10 vtipov, ktoré pochopia iba inteligentní: Koľkým z nich...
Tak trochu psycho: Neuveríte, za čo VŠETKO sú ľudia ochotní...
Nemáte priateľov? Za to, že s vami nevie nikto vydržať,...
Video z Evy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×