Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Toto im viac neverte! Obľúbené mužské klamstvá, ktoré im stále žerieme

Toto im viac neverte! Obľúbené mužské klamstvá, ktoré im stále žerieme
Muži dobre vedia, čo si môžu dovoliť.

Nie, nie si v tom tučná. Nemyslím, že si pribrala. Máš v tom krásny zadok. Čakáte azda na svoje egotýravé otázky inú odpoveď?!

Sústreďte sa, nedajte sa! 

1. Je to výborné, ale mal som výdatné raňajky. Nemá to srdce povedať vám, že vašu pripálenú roštenku zapíja pivom, len aby prebil jej príšernú pachuť a vôbec dostal ju do žalúdka.

 

2. Spravím to. O chvíľu. A ešte pol dňa sa budete pozerať na horu špinavého riadu, jeho nevybalenú tašku s prepotenými vecami, rozobratý pokazený vysávač, nesplachujúci záchod... Povedať, že to nevie, bol by totálny lúzer. Priznať sa, že sa mu nechce, to by bola voda na váš mlyn. „O chvíľu” je dobrá odpoveď.

 

3. Nemusíme sa milovať, ak nechceš. To sa teda nemusíte. Len sa ráno nečudujte, že ho dobiela vytočí vaše zdržanie v kúpeľni, nevyžehlená košeľa a v aute si to zlíznete ešte aj za dopravnú zápchu, októbrovú hmlu a tlakovú níž.

Muži klamú, lebo nám nechcú ublížiť, lebo tým posilňujú svoje ego, lebo pravda by znela aj v ich ušiach oveľa horšie, lebo inak by to s nami nemohli vydržať.

4. Už som na ceste. O chvíľu som doma. Práve sadám do auta... Ešte stále kysne v kancli za počítačom, prípadne niekde s chlapmi na „pracovnom rokovaní” a na vás zabudol ako na smrť.

5. Vybil sa mi telefón. A on ostal opustený a beznádejne stratený v inom časopriestore, a aj keď strašne, strašne chcel a túžil spojiť sa s vami, osud to zariadil inak.

 

6. Môj šéf je totálny magor. Dáme krk na to, že v práci niečo poriadne zbabral a je z toho škandál – ale ego velí: zatĺkať, zatĺkať a nájsť iného vinníka.

 

7. Som majster zemegule a priľahlých oblastí. Od toho, koľko žien v živote mali, ako rýchlo jazdia, koľko udvihnú v ľahu na lavičke až po aký výhodný obchod uzatvorili, chlapi skrátka preháňajú. Vždy a vo všetkom. Ide len o to, že jednému môžete veriť polovicu, druhému tretinu a tretiemu desatinu toho, čo tvrdí.

Čítajte viac o téme » Mužské výroky, Vzťahy a sex, Láska, Láska a vzťahy

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Rozkoš či bolesť: Ak vás láka análny sex, tieto základy si...
Verné Panny verzus záletní Strelci: Ktoré znamenia patria...
Toľko vzrúša neunesiete! Ako prebiehajú swingers party...
Tento vzťah vám dá poriadne zabrať! Ktoré kombinácie...
3 sexuálne túžby žien, ktoré pre ich zvrátenosť zostávajú...
Video z Evy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×