Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

SÚŤAŽ o ligotavý diamantový šperk ALO diamonds VYŽREBOVANÁ!

SÚŤAŽ o ligotavý diamantový šperk ALO diamonds VYŽREBOVANÁ!
Šperky ALO diamonds symbolizujú charizmu, štýl a trvalú hodnotu.

Diamant je pradávnym symbolom lásky, bohatstva a večnej krásy, ktorý keď je vsadený do originálneho šperku, stáva sa z neho žiarivý skvost trvalej hodnoty. Vstúpte s nami do fascinujúceho sveta vzácnych drahokamov a polodrahokamov, ktoré v sebe snúbia jedinečnosť, večnú krásu aj noblesu, tá rozžiari každú ženu a nechá vyniknúť jej prednosti.

*Súťaž ukončená!

Štýlový diamantový prívesok ALO Callie s bielym diamantom a retiazku ALO diamonds v hodnote 400 euro získava:

 

Lucia Gorfolová

 

GRATULUJEME!

 

 


 

Šperky od klenotníckej spoločnosti s 20 ročnou tradíciou ALO diamonds symbolizujú charizmu, štýl a trvalú hodnotu. Skvostné klenoty v pestrej škále originálnych dizajnov a veľkostí sa prelínajú jednotlivými kolekciami - tie sledujú najnovšie trendy vo svete módy a dizajnu, avšak zároveň si uchovávajú punc jedinečnosti a osobitej krásy.

Pre šperky najnovšej kolekcie ALO diamonds jeseň-zima 2015 sú charakteristické dokonalé tvary, nadpozemské farby a oslnivý ligot. Nájdete v nej napríklad prepracované klenoty s motívmi listov a kvetov. Očaria vás sýte farby tanzanitov, smaragdov, turmalínov a rubínov vsadených do bieleho, žltého alebo ružového zlata.

 

 

Pri výbere z bohatej palety až troch tisíc trblietavých kúskov vás bude rozmaznávať odborný personál, výnimočnú atmosféru umocní magické prostredie a štýlové dekorácie. Viac informácií o značke ALO diamonds a kolekciách šperkov nájdete na www.alo.sk.

 


SÚŤAŽ!!!

Vyhrajte štýlový diamantový prívesok ALO Callie s bielym diamantom a retiazku ALO diamonds v hodnote 400 euro! Elegantný a nadčasový prívesok vyhotovený z bieleho zlata so siluetou zahalenou do zmyselnej aury trbletu diamantového detailu v jeho strede. Stačí, ak si navštívite stránku www.alo.sk, v katalógu vyberiete šperk, ktorým by ste obdarovali niekoho blízkeho a pár vetami napíšete, pre koho by mal byť ideálnym darčekom a prečo.

Svoje odpovede posielajte na mailovú adresu [email protected]. Ako predmet uveďte: ALO diamonds.


 

Pravidlá súťaže

Súťaž potrvá od 23.11. do 8.12.2015. Vyžrebovaný výherca získa prívesok s bielym diamantom a retiazku ALO diamonds. Výhra bude odovzdaná partnerom súťaže najneskôr do 18.12. v predajni spoločnosti ALO Diamonds v Bratislave. Výhru je nutné si prevziať osobne na uvedenom mieste. Vyžrebovaný výherca bude uvedený na portáli www.eva.sk po skončení súťaže. Všeobecné podmienky propagačných súťaží nájdete TU.

Čítajte viac o téme » Súťaže

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
SÚŤAŽ S MADAM EVA│Tento príbeh sa dotkne vášho srdca:...
SÚŤAŽ S MADAM EVA: TENTO EXKLUZÍVNY PARFUM VÁM CHCEME...
7 horúcich sexi hier, ktoré musíte vyskúšať: Bude teplo,...
Vlasy vraj umývať netreba: Ak by ste s tým skončili,...
Beyoncé má odkaz pre všetky zakomplexované: Ako byť šťastná...
Focus Media
Video z Evy

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×